Zajmujemy się tworzeniem i pisaniem programów oraz nakładek na AutoCAD®, BricsCAD®, GstarCAD®, ZwCAD®, ZwCAD+ Plus®
Zaloguj się           Zarejestruj się          FAQ          Szukaj
Strona główna       Nakładki e-CAD       e-CAD Drewno       Informacje

Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zakup e-CAD Drewno
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 8:17 pm 

Dołączenie: Wto Sty 14, 2014 2:03 pm
Witam!
Jestem posiadaczem pakietu e-cada bez drewna. Chciałbym zakupić ten moduł. Jak to mogę zrobić i za jakie pieniądze? No bo chyba nie za kwotę cennikową ;) .

Temat postu: Re: Zakup e-CAD Drewno
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 8:41 am 
Awatar użytkownika
Administrator
Dołączenie: Wto Lut 17, 2009 6:17 pm
Jeżeli jest Pan już naszym Klientem to chętnie udzielimy Panu dodatkowego rabatu na zakup kolejnych licencji, modułów, pakietów, również na moduł o który Pan pyta - e-CAD Drewno.

W tym przypadku (w przypadku dokupowania nowych licencji) Pański klucz e-CAD USB zostanie przekodowany zdalnie (wgrana zostanie na niego licencja na moduł e-CAD Drewno), bez konieczności wysyłania go fizycznie do naszego biura, a co się z tym łączy może zachować Pan ciągłość swojej pracy.

W celu poznania ceny, proszę o kontakt bezpośrednio z naszym działem handlowym na sprzedaz@e-cad.pl, lub biuro@e-cad.pl

Profil WWW  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Strona główna       Nakładki e-CAD       e-CAD Drewno       Informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do:  

RODO - Polityka prywatności.

Ta strona internetowa używa plików cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności i utrzymania sesji użytkownika na Forum.