Programy e-CAD:


   

Dlaczego e-CAD?

Zajmujemy się tworzeniem i pisaniem programów oraz nakładek na AutoCAD®, BricsCAD®, GstarCAD®, ZwCAD®, ZwCAD+® Plus

 • Kim jesteśmy?

  Jesteśmy Producentem oprogramowania e-CAD i firmą programistyczną, która świadczy kompleksowe usługi programistyczne na platformy i systemy CAD: AutoCAD®, ZWCAD®, ZWCAD+ Plus®, GstarCAD®, BricsCAD®.


 • Jakie mamy doświadczenie?

  Od 2000 roku zajmujemy się tworzeniem branżowych nakładek CAD różnego typu i przeznaczenia. W swojej pracy łączymy wieloletnie doświadczenie zawodowe i pasję. Wszystko to doskonale przekłada się na wysoką jakość tworzonych aplikacji i nakładek CAD pisanych na zamówienie. Dowodem tego jest wielu zadowolonych Klientów.


 • Kim są nasi Klienci?
  Naszymi Klientami są ludzie i firmy z różnych branży. Swoimi umiejętnościami programistycznymi wspieramy zarówno pojedynczych projektantów oraz małe, średnie i duże firmy, dla których tworzymy bardziej skomplikowane i zaawansowane aplikacje, często zintegrowane i osadzone w strukturach ich przedsiębiorstw.

 • Jak zaczynamy?
  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Cena i czas wykonania projektu są również indywidualne. Jesteśmy w stanie dokonać wstępnej wyceny zlecenia na podstawie danych przesłanych do nas przez zamawiającego przy pomocy Formularza wyceny. Zapraszamy do skorzystania z tej opcji.
  Z każdym Klientem szczegółowo omawiamy jego oczekiwania, wskazując i doradzając najlepsze rozwiązania. Przez cały okres wykonywania zlecenia pozostajemy z Klientem w ciągłym kontakcie i na bieżąco konsultujemy oraz relacjonujemy postęp naszych prac. Przeczytaj dlaczego warto współpracować z e-CAD.

 • Odległość geograficzna to żadna przeszkoda
  Aby zaoszczędzić Państwa i swój czas, większość spraw staramy się załatwiać na odległość (komunikator Skype®, poczta email, telefon). Mamy doświadczenie w pracy o takim charakterze i wiemy, że jest to szybki i owocny sposób komunikowania się w dzisiejszych czasach. W przypadku wystąpienia potrzeby szerszego omówienia tematu, spotkamy się z Klientem osobiście. Najczęściej to my dojeżdżamy do siedziby Klienta.

 • A w wolnej chwili...
  W przerwach pomiędzy większymi zleceniami piszemy małe programy, według własnego pomysłu. Staramy się aby były one pomocne dla wielu z Państwa oraz możliwe do zastosowania w wielu branżach. Tego typu aplikacje skierowane są do większej rzeszy odbiorców, dlatego ich cena jest stosunkowo niska. Wszystkie gotowe i uniwersalne nakładki tego typu mogą Państwo obejrzeć w naszym Sklepiku e-CAD. Zapraszamy serdecznie.
Zautomatyzujemy każdą czynność w AutoCADzie®, BricsCADzie®, GstarCADzie®, ZWCADzie®. Nakładki i programy pisane na zamówienie to nasza specjalność

Tworzymy nakładki branżowe [ e-CAD Żelbet ], [ e-CAD Stal ], [ e-CAD Drewno ], aplikacje, narzędzia i programy, według życzenia Klienta na różne platformy CAD:

Firma programistyczna e-CAD tworzy nakładki, oprogramowanie branżowe, aplikacje, narzędzia i programy na różne platformy CAD

© www.e-cad.pl 2008-2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Pracujemy na legalnym oprogramowaniu.

Wszystkie zamieszczone na tej stronie nazwy produktów i firm oraz logo są własnością poszczególnych dysponentów.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.
Producent oprogramowania e-CAD® nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie informacji zawartych w programach, jak również za powstałe w wyniku użytkowania programów ewentualne szkody czy błędy w projektach. Użytkownik nabywa i korzysta z oprogramowania e-CAD® wyłącznie na własną odpowiedzialność. Zakup oprogramowania e-CAD® lub/i korzystanie z niego, jest równoznaczne z akceptacją przez nabywcę/użytkownika warunków zawartych w Umowie Licencyjnej.
email: biuro@e-cad.pl, wsparcie techniczne: pomoc@e-cad.pl | Ta strona używa plików Cookies - Polityka plików Cookie.