Zajmujemy się tworzeniem i pisaniem programów oraz nakładek na AutoCAD®, BricsCAD®, GstarCAD®, ZWCAD®

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W X Y Z
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCADwszystkie [ 15 ]

Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCADzobacz nasze realizacje komercyjne

Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCADzobacz nasze referencje

Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCADzamów usługę stworzenie programu

   

strona:   1

programów na aktualnej stronie:  15 | wszystkich:  15
Technologia

Zautomatyzowana analiza, wyliczanie, przetwarzanie i generowanie zestawień technologicznych do programu Excel®, na podstawie zdefiniowanych i określonych elementów w rysunku.

Zliczanie długości i ilości linii

Prosty i łatwy w obsłudze program, obliczający łączną ilość oraz długość umieszczonych na warstwie linii, na której znajduje się pierwszy, wskazany przez użytkownika obiekt typu linia.

Rurociągi

Program umożliwia tworzenie rozbudowanych rurociągów w przestrzeni 3D i prezentowanie ich jako rysunki izometryczne wraz z kompletnymi wykazami i zestawieniami elementów.

Generator

Program wspomaga konstruowanie urządzeń do testowania układów elektronicznych. Zadaniem programu jest wytyczenie najkrótszych i optymalnych połączeń pomiędzy punktami testowanych układów oraz punktami na matrycy urządzenia testującego.

Baza okuć metalowych

Program jest swoistą bazą elementów metalowych produkowanych przez firmę. Każdy z kreślonych przez nakładkę elementów jest parametryczny i daje się wrysować w wielu wariantach w zależności od wybranego typu i modelu.

Meble 3D

Aplikacja jest zbiorem kilkudziesięciu predefiniowanych detali 3D, z których niczym z klocków możliwe jest konstruowanie futurystycznie wyglądających elementów architektury wnętrz.

Renumeracja i zestawienia prętów

Zadaniem nakładki jest: wyszukiwanie, sprawdzanie poprawności opisów, renumeracja i zestawianie prętów stalowych do tabelki zestawieniowej na podstawie dowolnych bloków.

Schody 3D

Program w szybki sposób konstruuje model przestrzennych i idealnie dopasowanych schody do konkretnych wymiarów klatki schodowej. Na podstawie wprowadzonych przez użytkownika danych powstaje kompletny model 3D.

Bloki

Działanie programu opiera się na analizie i wyszukaniu bloków spełniających określone kryteria, a następnie zmodyfikowaniu ich atrybutów, warstw i kolorów elementów z których zostały zbudowane.

Dokumentacja projektowa

Zadaniem nakładki jest skompletowanie i wygenerowanie całej dokumentacji dla danego wyrobu na podstawie zaszyfrowanego kodu produktu i wielu zależności wynikających z charakterystyki i powiązań pomiędzy detalami.

Kwietniki 3D

Nakładka tworzy trójwymiarowy model kwietników o dowolnych wymiarach gabarytowych i o dowolnych przekrojach każdego z elementów. Dzięki temu narzędziu, już przy pomocy 1 kliknięcia myszą powstaje wiele modeli o dowolnych wymiarach, których ręczne modelowanie zajęłoby projektantowi znaczną ilość czasu.

Studzienki kanalizacyjne

Program służy do generowania rysunków technicznych studzienek kanalizacyjnych. Wszystkie parametry użytkownik wprowadza do programu za pomocą intuicyjnego okna dialogowego, w którym automatycznie sprawdzane są możliwości stworzenia zadanej kombinacji studni z dopływami oraz przepadami.

Palety drewniane 2D i 3D

Nakładka na podstawie wprowadzonych danych w oknie dialogowym kreśli parametryczne palety 2D oraz 3D w kilku typach. Wynikiem działania programu są 3 rysunki techniczne rzutów palet, oraz model przestrzenny, który można dowolnie edytować i wykorzystywać do dalszych wizualizacji.

Studzienki

Program umożliwia w prosty i szybki sposób otrzymanie gotowych rysunków technicznych studzienek produkowanych przez firmę Klienta.

Obliczenia hydrauliczne

Aplikacja przeznaczona jest do wykonywania obliczeń hydraulicznych kanałów grawitacyjnych z rur wg wzoru Colebrooka-White'a dla współczynnika chropowatości k=0.01[mm].

strona:   1

Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD

  • Za nasze usługi programistyczne i za zakupione programy w Sklepie e-CAD wystawiamy faktury VAT.
  • W każdej chwili dostępna jest do Państwa dyspozycji nasza pomoc techniczna. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać na adres: pomoc@e-cad.pl

Firma programistyczna e-CAD tworzy nakładki, oprogramowanie branżowe, aplikacje, narzędzia i programy na różne platformy CAD
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD © www.e-cad.pl 2008-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Pracujemy na legalnym oprogramowaniu.
Wszystkie zamieszczone na tej stronie nazwy produktów i firm oraz logo są własnością poszczególnych dysponentów.
Przedstawiona Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi ona Oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Właściwa Oferta to Faktura pro-forma / Zamówienie.
Użytkownik nabywa i korzysta z oprogramowania e-CAD® wyłącznie na własną odpowiedzialność. Producent oprogramowania e-CAD® nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Zakup lub/i nabycie oprogramowania e-CAD® lub/i korzystanie z niego, jest równoznaczne z akceptacją Umowy Licencyjnej.
RODO - Polityka Prywatności.
Ta strona internetowa używa plików cookies i korzysta z Google Analytics® oraz Microsoft Clarity® w celu tworzenia statystyk.
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD