Zajmujemy się tworzeniem i pisaniem programów oraz nakładek na AutoCAD®, BricsCAD®, GstarCAD®, ZWCAD®

Nr nazwa nakładki / programu, dla której otrzymaliśmy referencje ilość opinii
1 Rurociągi 1
2 Generator 1
3 Studzienki kanalizacyjne 1
4 e-CAD Stal 46
5 e-CAD Żelbet 80
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD

Referencje dla programu: Rurociągi

[oprogramowanie wykonane na indywidualne zamówienie Klienta]
1
Potwierdzam wykonanie w 2011 roku dla naszej firmy specjalistycznego oprogramowania (nakładki na AutoCAD) do rysowania rurociągów. Umowny zakres prac obejmował stworzenie od podstaw oprogramowania umożliwiającego sprawne rysowanie części rurociągów składających się z komponentów wytwarzanych przez naszą firmę i z uwzględnieniem specyfikacji naszej produkcji. Bardzo dobra organizacja pracy, błyskawiczne zrozumienie potrzeb zamawiającego, oraz ścisła współpraca z pracownikami Plasticon Poland pozwoliły firmie wykonać zlecone prace z zachowaniem ustalonego terminu i jakości wykonanej usługi. Stworzone oprogramowanie w całości spełnia wymagania zamawiającego, cechuje się wysokim stopniem profesjonalizmu wykonania i bardzo szybko stało się niezbędnym narzędziem pracy konstruktorów. Na tej podstawie, wszystkim poszukującym solidnego i odpowiedzialnego partnera z pełnym przekonaniem polecamy w/w firmę jako profesjonalnego Wykonawcę.

mgr inż. Grzegorz Kicerman, kierownik dz. technicznego, Plasticon Poland S.A.

Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD

Referencje dla programu: Generator

[oprogramowanie wykonane na indywidualne zamówienie Klienta]
1
Wybierając firmę programistyczną - e-CAD postawiliśmy na wysoką jakoś, profesjonalizm oraz duże doświadczenie. Współpraca z Firmą okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Bardzo dobry kontakt z Firmą pozwalał na uwzględnienie wszystkich uwag zgłaszanych w czasie realizacji projektu, co pozwoliło na uzyskanie zamierzonego efektu. Z nałożonych zadań Firma e-CAD wywiązała się sprawnie i terminowo. Firmę wyróżnia umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

Referenzen: Die Entscheidung für das Software-Unternehmens - e-CAD fiel auf Grund der hohen Qualität, Professionalität und Erfahrung. Zusammenarbeit mit der Gesellschaft erwies sich sehr zuverlässig und professionell. Es wurde ohne Zeitverzögerung das, von uns erwünschte Ergebnis, bei dem Projekt erzielt. Wir werden mit dem nächsten Projekt wieder die Firma e-CAD beauftragen.

Norbert Moczko, MoWa Prüftechnik GmbH

Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD

Referencje dla programu: Studzienki kanalizacyjne

[oprogramowanie wykonane na indywidualne zamówienie Klienta]
1
Dziękujemy za profesjonalne, rzetelne i terminowe wykonanie aplikacji komputerowej do wspomagania projektowania studzienek naszej firmy w środowisku CAD. Projekt spełnia wszystkie wymagania, które zostały ustalone, a współpraca przebiegła w miłej atmosferze z dużą elastycznością ze strony wykonawców.

Łukasz Piotrowski, IT Manager, HOBAS System Polska Sp. z o.o.

Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD

Rekomendacje, referencje i opinie dla nakładki: e-CAD Stal

[otrzymane od części wybranych użytkowników w ilości: 46 sztuk]
46
Nakładki e-cad to milowy skok we wspomaganiu tworzenia rysunków szczegółowych. Aktualnie nie wyobrażam sobie bez nich pracy. Szczególnie godny polecenia jest moduł c-cad żelbet. Narzędzie dość elastyczne i przy odrobinie praktyki oraz wyobraźni można nim szybko narysować praktycznie dowolny szczegół zbrojenia elementów. Poza tym robienie zestawień to już czysta przyjemność. Poleciłem nakładki kilku znajomym konstruktorom... i będę nadal polecał. Nie do przecenienia ze strony twórcy oprogramowania wydaje się także być fakt nieustannego darmowego rozwijania i aktualizowania produktu.
Bartosz Muszyński, właściciel, Pracownia projektowa OpenARCH
45
 
Nakładki e-cad w znacznym stopniu przyspieszają prace projektanta podczas sporządzania rysunków, opisów i zestawień. Umożliwiają sprawnie tworzyć indywidualnego stylu opisywania oraz oznaczania elementów konstrukcyjnych. Za rozsądną cenę otrzymujemy dobre narzędzie do projektowania konstrukcji żelbetowych, stalowych i drewnianych.
Grzegorz Duda, Usługi Budowlane
44
Pracuję na nakładkach e-cad (pełny zestaw) od ponad dwóch lat. Jestem w pełni zadowolony z możliwości jakie oferują. Praca na nich jest intuicyjna, a zaoszczędzony dzięki nim czas bezcenny. Nie bez znaczenia jest fakt ciągłego udoskonalania ich funkcji, a także brania pod uwagę w aktualizacjach spostrzeżeń użytkowników. Polecam nakładki e-cad z czystym sumieniem.
inż. Paweł Garbowski, Projektant konstrukcji, Pracownia Projektowa KONAI
43
 
Używam programów e-cad żelbet i e-cad stal od 2010 roku i cały czas jestem z nich zadowolony. Znacznie usprawniają moją pracę skracając czas tworzenia rysunków. Programy mają wygodny i przejrzysty interfejs ułatwiający znajdowanie poszczególnych funkcji.
mgr inż. Jakub Grzesiak, Konstruktor, Projektowanie Budowlane Jakub Grzesiak
42
Z nakładek e-cad żelbet i e-cad stal korzystam od kilku lat. Nakładka do stali znacznie przyśpiesza tworzenie rysunków warsztatowych, zestawień profili i blach. Gorąco wszystkim polecam nakładki e-cad - duże ułatwienie pracy projektanta konstrukcji.
Bogumił Kucharek, główny projektant-właściciel, ARKONBUD
41
Używam programu e-cad od około dwóch lat i jestem z niego zadowolony. Istotną cechą jest stabilność programu i możliwość kopiowania bloków do innych plików czego nie można powiedzieć o poprzedniej nakładce której używałem do rysowania zbrojenia i stali. Mogę polecić ten program innym użytkownikom.
mgr inż. Michał Łużyński, główny projektant-właściciel, KrakMost
40
 
Jestem użytkownikiem nakładki e-CAD Stal i Żelbet od 2010 roku. Nakładki obsługuje się w sposób prosty i przyjazny dla projektanta. Polecenia i ikony są intuicyjne oraz łatwe do zapamiętania. Praca z nakładkami e-CAD znacznie przyśpieszyła wykonywanie dokumentacji projektowej. Dodatkową korzyścią jest fakt, że nakładki aktualizowane są okresowo i aktualizacje są bezpłatne. Zachęcam do używania nakładek e-CAD w pracy projektanta.
Ryszard Ździobek, projektant - właściciel, AngPro Ryszard Ździobek
39
 
Jestem użytkownikiem e-cad Żelbet, e-cad Stal oraz ZwCAD. Program jak i nakładki bardzo przyspieszyły wykonywanie mi pracy. Są proste w obsłudze i w konkurencyjnej cenie do podobnych programów. Rozwój nakładek jest szybki stale rozbudowywane są o nowe moduły, a aktualizacje przesyłane są bezpłatnie. Pomoc techniczna jest na wysokim poziomie, a problemy rozwiązywane są w błyskawicznym tempie. Polecam program oraz nakładki wszystkim znajomym projektantom. Sam, w przyszłości rozwijając swoje biuro, nie raz skorzystam z ich usług.
mgr inż. Leszek Przybysz, konstruktor, "INŻYNIER" Biuro Projektowe
38
 
Zanim zakupiłem Państwa nakładki przeanalizowałem rynek z tego typu produktami .Jeżeli chodzi o stosunek : jakość-cena nakładki wraz z ZwCADem są bezkonkurencyjne. Pracowałem na konkurencyjnych programach (będących również alternatywą dla AutoCADa) ,które okazywały się mało stabilne w porównaniu do Państwa produktu. Szybkość prac projektowych przy użyciu nakładek była widoczna już przy pierwszym projekcie.
M.Wołyniec
37
Od prawie dwóch lat użytkuję nakładki e-CAD Stal oraz e-CAD Żelbet. Są to narzędzia w znaczącym stopniu przyspieszające wykonanie dokumentacji projektowej. Swoboda i intuicyjność oprogramowań pozwala szybko wdrożyć się w opcje w nich zawarte i zaoszczędzi czasu każdemu konstruktorowi. Wielkim pozytywem oprócz darmowych aktualizacji jest profesjonalne podejście do klienta, nawet po zakupieniu oprogramowania nie pozostaje bez odpowiedzi żadna wiadomość z prośbą o pomoc lub wyjaśnienie wątpliwości związanych z produktem.
Przemysław Młyńczyk, asystent konstruktora, COMPLEX PROJECT Projekt i Realizacja Inwestycji, www.complexproject.pl
36
Nakładka e-CAD Stal doskonale sprawdza się przy opracowywania dokumentacji warsztatowej konstrukcji stalowych. Automatyczne generowanie opisów elementów wysyłkowych oraz pozycji rysunkowych znacznie skraca czas sporządzaniu rysunków. Dzięki obszernej bazie profili generowanie wykazu stali wykonywane jest w trybie ekspresowym. Dzięki darmowym aktualizacjom mamy dostęp do nowych funkcji regularnie wprowadzanych przez Autorów nakładki.
Przemysław Szymański, projektant, Electronic Control Systems Sp. z o.o.
35
 
Nakładki e-CAD w sposób znaczący ułatwiają i usprawnia tworzenie dokumentacji projektowej. Nie zastępuje ona myślącego inżyniera, jednak bardzo przyspiesza rysowanie i tworzenie zestawień. A utworzona dokumentacja jest kompatybilna z różnymi środowiskami CAD.
Radosław Zaborek, właściciel, PBU Radosław Zaborek
34
Poszukiwałem na rynku alternatywy dla drogich programów rysunkowych wspomagających projektowanie w zakresie konstrukcji budowlanych. Zakupiłem e-CAD żelbet i stal współpracujące z ZwCAD-em . Praca na nakładkach e-cadach umożliwia mi tworzenie rzetelnych projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych. Jestem zadowolony z zakupu , polecam programy e-CAD konstruktorom i projektantom poszukującym dobrego oprogramowania.
mgr inż. Dariusz Kiluk, właściciel, Bartiz projekt
33
Jesteśmy użytkownikami oprogramowania e-CAD od pół roku. W chwili obecnej najbardziej wykorzystywaną nakładką był, e-CAD Żelbet. Sama w sobie nakładka jest bardzo łatwa w obsłudze, intuicyjna i szybka, zwłaszcza w przypadku rysowania prostych nieskomplikowanych konstrukcji typowych powtarzalnych. Grafika oraz oznaczenia na rysunkach są czytelne i nie stwarzają większych problemów dla osób realizujących prace budowlane. Uważam, że produkt - nakładki e-CAD są godne polecenia.
Wojciech Seredyński, wykształcenie - wyższe w zakresie konstrukcji budowlanych, SKI-PRO
32
 
Zakładając własną działalność zastanawiałem się jak chyba każdy jakie nakładki branżowe wybrać, żeby przyśpieszyć pracę i podnieść poziom wydawanej dokumentacji projektowej. Odkryłem nakładki e-CAD. Nakładki są intuicyjne w użyciu i działają poprawnie, nie sprawiając problemów. Biorąc pod uwagę stosunek jakości/cena stanowią produkt godny uwagi i polecenia.
inż. Paweł Garbowski, projektant konstrukcji
31
 
Używamy nakładek e-CAD w naszej firmie od dwóch lat. Nie wyobrażamy sobie pracy bez nich. Nakładki ogromnie przyśpieszają pracę. Szczególnie cenimy sobie nakładki do rysowania żelbetu. Dodatkowym plusem jest cały czas aktualizacja nakładek i dodatkowe opcje, z których chętnie korzystamy.
Michał Byrdziak, Projektowanie i Nadzór w Budownictwie Michał Byrdziak
30
 
Z programu ZwCAD 2012 oraz nakładek e-CAD Stal i e-CAD Żelbet korzystam od 2012 roku. Do zakupu tego zestawu zachęciła mnie niska cena oraz szerokie możliwości wspomagania w tworzeniu dokumentacji technicznej. W tej cenie powyższy zestaw jest bezkonkurencyjny na rynku polskim. Przy pomocy programów e-CAD rysowanie konstrukcji żelbetowych czy stalowych jest o wiele łatwiejsze i szybsze niż przy użyciu czystego programu typu CAD. Pozwalają one na znaczne zautomatyzowanie wielu powtarzalnych funkcji. Bardzo przydatne są funkcje kreślenia gotowych belek i słupów żelbetowych, schodów czy fundamentów. Niezwykła łatwość rysowania zbrojenia a następnie tworzenie zestawień, przy pomocy kilku kliknięć myszki, to funkcja rewelacyjna. Jeżeli zachodzi potrzeba rysowania nietypowych elementów to zawsze można na bazie dostępnych funkcji narysować element standardowy a następnie w prosty sposób poddać go edycji. Również rysowanie konstrukcji stalowych dzięki programowi e-CAD stało się znacznie przyjemniejsze. Do tej pory stosowałem różnego rodzaju nakładki do rysowania profili stalowych jednak już tworzenie zestawień stali było bardzo pracochłonne i łatwo było o pomyłki. Z zakupu nakładek e-CAD jestem bardzo zadowolony mimo, że kilka funkcji moim zdaniem należałoby poprawić. Mam nadzieję, że twórcy oprogramowania uwzględnią sugestie użytkowników w trakcie dalszego udoskonalania.
inż. Piotr Pawlukiewicz, Projektowanie i Usługi Budowlane
29
 
Program dobrze przyspieszający pracę z rysunkami 2D konstrukcji stalowych i żelbetowych. Sporo funkcji wspomagających rysowanie. Prace nad programem nadal trwają co daje szanse jeszcze lepszego wspomożenia prac projektowych.
Jakub Tomalik, GTK s.c.
28
Nasza firma wykorzystuje nakładki e-CAD Żelbet i e-CAD Stal do sporządzania projektów wykonawczych. Opcje nakładek nie ograniczają się jedynie do podstawowych funkcji umożliwiających sprawne wykonywanie rysunków takich jak rysowanie zbrojenia, profili stalowych, czy wykonywanie zestawień, e-CAD daje możliwości kompleksowego rysowania poszczególnych elementów konstrukcji, np. ścian oporowych, płyt, słupów, belek, schodów żelbetowych a także ław i stóp fundamentowych, co w sposób istotny ogranicza czas wykonania dokumentacji oraz minimalizuje możliwość popełnienia błędu. POLECAM
Krystian Balcerowicz, BalKon Konstrukcje Budowlane
27
Od niedawna jestem w posiadaniu nakładek e-CAD Stal oraz e-CAD Żelbet. Pomimo krótkiego okresu pracy na nich jestem w stanie stwierdzić, że jest to opcja warta polecenia. Nakładki te w znacznym stopniu usprawniają proces wykonywania projektów oraz pomagają zaoszczędzić czas. Jak zawsze największym atutem jest cena, nader konkurencyjna i rabaty (niespodziewane) firmie e-CAD nie są obce. Z pewnością jest to produkt godzien polecenia.
Artur Wudz, Zespół Usług Projektowych Sandomierz
26
Korzystam nakładek e-CAD Żelbet i e-CAD Stal od ponad roku. W wyniku poszukiwań rozwiązań mogących znacząco wpłynąć na zwiększenie wydajności przetestowałem wiele rożnych programów. Główna zaletą programu jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs, a wdrożenie się nie zajmuje wiele czasu co podczas wykonywania zleceń jest bardzo istotne no i oczywiście cena. Pracuje się bardzo wygodnie i dość szybko. Nakładki te znacznie skracają czas wykonywania rysunków. W połączeniu z ZwCADem można zaprojektować praktycznie wszystko. Dodatkowym atutem są aktualizacje oraz szybka odpowiedz na sugestie użytkowników. Idealne rozwiązanie dla małych biur projektowych. Jeden minus brakuje tylko nakładki do drewna i już ideał.
inż. Józef Murzyniak, BUDGRAF Biuro Projektowo-Usługowe
25
Posiadam nakładki e-CAD Stal i Żelbet na ZwCada. Otwierając własną firmę, wiedziałam doskonale jakie parametry powinny mieć programy, którymi będę się posługiwać w pracy. Najważniejsze atuty e-cadów to: szybkość w działaniu, estetyczne i czytelne wydruki, łatwość w obsłudze i konkurencyjna cena. Mając na uwadze te czynniki, nie mogłam dokonać innego wyboru niż e-CAD.
mgr inż. Małgorzata Majerczyk-Michoń, projektant branży konstrukcyjno-budowlanej, PT PROJECT
24
Kupiłem obie nakładki e-CAD Stal oraz e-CAD Żelbet. Muszę przyznać, że w połączeniu z ZwCADem+ jest to najlepsze narzędzie na jakim dotychczas pracowałem. Jest to bardzo profesjonalne rozwiązanie za sensowną cenę. Szczególnie pomocna okazała się nakładka do żelbetu. Umożliwia rysowanie dowolnych układów żelbetowych z pełnym opisem prętów w odpowiedniej skali oraz zestawieniem stali. Znacznie przyspiesza pracę. Zawiera też cały szereg szablonowych rozwiązań np. słupy, belki, ściany, fundamenty, płyty, itd. Obsługa jest intuicyjna i nie wymaga specjalnego szkolenia. Nakładki są przygotowane zgodnie z obowiązującymi normami branżowymi i rysunkowymi. Namawiałbym autorów na stworzenie nakładki do konstrukcji drewnianych, którą kupiłbym od ręki. Taka nakładka uzupełniłaby lukę i stworzyła kompleksowe rozwiązanie dla konstruktorów ułatwiające im codzienną żmudną pracę . Autorzy bardzo pomocni. Zawsze odpowiadają na pytania. Generalnie same pozytywy. Darmowe aktualizacje to w moim poczuciu dbanie o relacje z klientem, który na pewno ten gest docenia. Polecam każdemu konstruktorowi!
Marcin Klinkosz, właściciel - projektant konstruktor, Pracownia Projektowa MK PROJEKT
23
 
Jako nowo otwarta firma długo zastanawiałem się nad wyborem nakładek do ZwCADa. Ostatecznie wybór padł na e-CAD i nie żałuję. Intuicyjna obsługa i szeroki zakres możliwości ułatwia pracę. Szczególnie polecam początkującym!
Rafał Kukla, PROINWEST
22
 
Wraz z założeniem działalności gospodarczej o profilu projektowym w zakresie konstrukcji budowlanych, zacząłem poszukiwać na rynku programy wspomagające projektowanie konstrukcji budowlanych. Pojawiła się alternatywa dla drogich programów rysunkowych w postaci ZwCAD-a. Zaraz za nią natrafiłem na produkt e-cad żelbet i stal, który w pełni kompatybilny jest z ZwCAD-em. Decydując się na zakup, uzupełniłem tym samym swoje "zaplecze" narzędziowe do tworzenia dokumentacji rysunkowej w wystarczającym stopniu. Praca na nakładkach e-cada umożliwia mi tworzenie rzetelnych projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych.
Biuro Usług Projektowych FILAR
21
 
Za tak niewiele można mieć tak wiele. Program przerósł moje oczekiwania, narzędzie to pomimo pomocy w rysunkach konstrukcyjnych również pomaga i przyspiesza pracę w tworzeniu wszelkich rysunków architektoniczno-budowlanych. Czas na zliczanie pręcików, kształtowników i śrubek można wykorzystać bardziej konstruktywnie. Polecam serdecznie. Im później zdecydujesz się na zakup programu tym więcej czasu zmarnujesz :)
mgr inż. Grzegorz Nokielski, Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze
20
 
Od kilku miesięcy użytkuję nakładki e-CAD, głównie e-CAD Żelbet i dzięki temu moja praca przy wykonywaniu dokumentacji rys. stała się dużo przyjemniejsza a co najważniejsze – szybsza! I to już po kilku dniach użytkowania. Bardzo pomocne są filmiki na stronie. Program dynamicznie się rozwija a aktualizacje są darmowe. Polecam!
Andrzej Block, INVENTOR Pracownia Projektowa
19
Jestem użytkownikiem Państwa nakładek e-CAD Podstawowy, e-CAD Stal, e-CAD Żelbet od lipca 2011 roku. Działam na rynku projektowym od blisko 29 lat, z czego używam techniki komputerowej do tworzenia dokumentacji projektowej od 1999 roku. W celu wspomagania i przyspieszenia rysowania konstrukcji używałem nakładek pisanych przez moich przyjaciół po "fachu" i nakładek stworzonych osobiście. Byłem dumny z tego i szczęśliwy że mogę rysować sprawnie i szybciej niż inni! Przełom nastąpił w momencie gdy należało zastosować nowe systemy operacyjne w komputerze, nowe programy CAD - owskie. Stare nakładki przestały działać. Podjąłem poszukiwania nakładek CAD, które spełnią moje potrzeby w zakresie jakości i ceny, za ich zakup. To co znalazłem w Państwa ofercie, przeszło moje oczekiwania. Po zapoznaniu się z ofertą natychmiast podjąłem decyzję o zakupie oprogramowania! Oferta Państwa wybiega daleko ponad moje oczekiwania. Praca nad opracowaniem dokumentacji projektowej jest bardzo ułatwiona i intuicyjna. Mozolne rysowanie elementów stalowych, elementów zbrojenia żelbetu, należy do projektanta lub asystenta, ale dzięki Waszym programom jest to "luksusowa" przyjemność! Ponadto stwierdzam że bardzo pomocne są filmy instruktażowe. Mogę stwierdzić że za niewielkie pieniądze oferujecie Państwo rewelacyjne programy do wspomagania pracy projektanta! Dodatkowo aktualizacje oprogramowania są darmowe! Musze stwierdzić że przed datą zakupu programów tkwiłem w 19 - wiecznej rzeczywistości teraz to już 21- a może 22 wiek?
Leszek Turno, Project Studio Leszek Turno
18
Po kilku tygodniach użytkowania programu ZwCAD z nakładkami e-cad żelbet i e-cad stal z całą pewnością można stwierdzić że nakładki są dobre. Jednak ciągłe wzbogacanie programu o nowe funkcje, jak również możliwość wpływu na ich tworzenie, z czasem z pewnością podniosą ich wartość. Kolejnym niewątpliwie dużym atutem jest bardzo przystępna cena (w zasadzie bezkonkurencyjna), jak również praca z mobilnym kluczem sprzętowym oraz bezpłatne aktualizacje. Program godny polecenia!
mgr inż. Karolina Matuszek-Siodmok, mgr inż. Krzysztof Siodmok, 2k pracownia projektowa
17
Nakładka e-CAD jest prosta i intuicyjna w użyciu. Nie odbiega od oprogramowania konkurencji. Poszczególne funkcje programu zostały utworzone w oparciu o potrzeby praktyczne oraz w zgodzie z obowiązującymi zasadami wymiarowania wszelkich elementów konstrukcyjnych - również nie odbiegając od konkurencyjnych pakietów. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać? Dodatkowo w zestawieniu z obsługą techniczną w cenie oraz bezpłatnymi aktualizacjami, pakiet e-CAD okazuje się bezkonkurencyjny.
Dariusz Kończalik, właściciel, DKN PROJEKT
16
Pracowałem z różnymi programami ale dopiero projektowanie konstrukcji przy użyciu nakładek e-CAD Stal i e-CAD Żelbet zdecydowanie ułatwiło i przyspieszyło wykonywanie dokumentacji projektowej. Programy są łatwe w obsłudze, bardzo prosto można komunikować się z programem. Programy są aktualizowane na bieżąco. Chwalę sobie dobry kontakt z firmą e-CAD oraz niezwłoczną pomoc przy rozwiązywania zgłoszonych problemów.
Ryszard Ździobek, projektant - właściciel, AngPro Ryszard Ździobek
15
 
Po przepracowaniu "kilku" godzin z tym programem trzeba przyznać, że przyspieszenie pracy jest znaczne. Najbardziej cenie sobie dialog z autorami i reagowanie na potrzeby i wnioski klientów - no i jak na razie darmowe upgrade oprogramowania - tak trzymać. Dobry kurs i z miesiąca na miesiąc doskonalszy produkt! Życzę dalszych świetnych pomysłów i dynamicznego rozwoju produktów.
Michał Ruszczak, Biuro Inżynierskie Ruszczak, Projekty Nadzory Doradztwo
14
Od dwóch lat jestem użytkownikiem e-CAD. Nakładki rozwijają się bardzo dynamicznie, każda nawet drobna sugestia użytkowników jest brana pod uwagę i na bieżąco wdrażana. Gotowe moduły, w szczególności moduł żelbetowy, w znaczącym stopniu przyspieszają opracowanie rysunków wykonawczych. Wcześniej pracowałem na BestCadzie. Porównując oba programy pod względem użytkowy mogę stwierdzić, że e-CAD jest bardzo ciekawą alternatywą wartą polecenia. Analizując aspekt ceny (10-krotnie taniej niż BestCad + AutoCAD) i możliwości programowych wypada znacznie korzystniej. Polecam go wszystkim konstruktorom, którzy szukają dobrego programu za nieduże pieniądze.
mgr inż. Leszek Przybysz, konstruktor, "INŻYNIER" Biuro Projektowe
13
 
Nakładki e-CAD Stal i e-CAD Żelbet znacznie przyspieszyło prace przy projektach wykonawczych - program jest spójny, wciąż się rozwija i podniósł nam wydajność o przynajmniej kilka %. Wszyscy projektanci są zadowoleni.
Bartłomiej Sarlej,
właściciel biura projektowego "Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych" SARLEJ
12
 
Korzystam z programu ZWCAD 2010 oraz nakładek e-CAD Żelbet i e-CAD Stal od paru miesięcy. Dotychczas nie miałem styczności z nakładkami przystosowanymi do wykonywania rys. typowo stalowych lub żelbetowych. Nakładki te znacznie skracają czas wykonywania rysunków a obsługa ich jest bardzo intuicyjna i wygodna. Wykonuje głównie proj. związane z żelbetem i funkcje automatycznego zestawiania prętów są dla mnie bardzo przydatne. Takim fajnym drobiazgiem jest możliwość pokazania grubości pręta w widoku co znacznie ułatwia rozplanowanie zbrojenia w elemencie. Jednak główną zaletą tego programu jest cena. Jestem młodym inżynierem zaczynającym swoją własną działalność dlatego cena jest dla mnie ważnym kryterium. Jest to program idealny dla mnie gdyż jest nie drogi w porównaniu z innymi programami tego typu i oferuje identyczną funkcjonalność oraz jakość.
mgr inż. Jakub Grzesiak, Konstruktor, Projektowanie Budowlane Jakub Grzesiak
11
 
W tym roku postanowiłem uaktualnić mojego AutoCada LT-2006 i okazało się, że program ZW-Cad 2010 + nakładki do rysowania stali i żelbetu są od niego znacznie tańsze. Postanowiłem to sprawdzić i po przeanalizowaniu wielu opinii zakupiłem ZW-Cada z Waszymi nakładkami e-cad stal i e-cad żelbet. Jestem bardzo zadowolony z czytelnego interfejsu, podpowiedzi i wyjaśnień (również w postaci krótkich instruktażowych filmów) co znacznie ułatwia i przyspiesza rysowanie. Mam nadzieję, że nakładka e-cad stal (z którą mam więcej do czynienia) będzie równie szybko aktualizowana jak e-cad żelbet. Również praca z mobilnym kluczem sprzętowym jest bardzo dobrym pomysłem.
inż. Tadeusz Piątkowski, projektant, "PROKON" Projektowanie Konstrukcji Budowlanych
10
 
Od ponad miesiąca jestem użytkownikiem nakładek e-CAD Stal i e-CAD Żelbet. To bardzo dobre i stabilnie działające narzędzia do wykonywania rysunków konstrukcji żelbetowych i stalowych. Możliwość parametrycznego definiowania wielu typów konstrukcji przy wielokrotnym rysowaniu podobnych elementów znakomicie przyspiesza pracę. Polecam.
J. Drzewiecki; Pracownia Projektowa
9
Jestem użytkownikiem nakładek e-cad żelbet i e-cad stal od roku. Jestem bardzo zadowolony ze względu na łatwą i intuicyjną obsługę, a także na ciągłe aktualizacje modułów dostępne za darmo. Używanie nakładek znacznie przyspieszyło moją pracę. Posiadają kilka przydatnych funkcji w porównaniu z konkurencyjną nakładką której używałem wcześniej. Polecam
Andrzej Kamecki, PRO-MES Konstrukcje
8
 
Nakładka stalowa jest doskonałym narzędziem ułatwiającym oraz przyspieszającym pracę konstruktora. Do jej głównych zalet zaliczyć można: bardzo duży asortyment przekrojów stalowych gorącowalcowanych jak i zimnogiętych, możliwość doboru śrub na podstawie polskich norm mechanicznych, norm niemieckich jak również norm PN-EN, bardzo duża różnorodność spoin z zastosowaniem linii identyfikacyjnej, możliwość automatycznego wykonania zestawień w pliku dwg oraz pliku excela.
mgr inż. Przemysław Kasza, Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "B&P"
7
 
Prowadzę biuro projektowe zajmujące się głównie projektami konstrukcji budowlanych. Od stycznia 2010 roku korzystamy z programu ZwCAD oraz nakładki e-cad Żelbet, a obecnie również z nakładki e-cad Stal. Są to programy rozwijające się bardzo szybko i bezkonkurencyjne na rynku, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Nakładka e-cad Stal jest programem mniej zaawansowanym niż nakładka żelbetowa, jednak przy obecnym tempie rozwoju myślę, że to bardzo szybko ulegnie zmianie. Oba programy znacznie przyspieszają i ułatwiają proces wykonywania dokumentacji rysunkowej i doskonale wypełniają lukę rynkową dotyczącą nakładek CAD do projektowania konstrukcyjnego. Autorom należą się gratulacje za dotychczasową pracę i zachęta - nie zwalniać!
mgr inż. Paweł Wojtanek, "KRAAL" PROJEKTY BUDOWLANE
6
Jakiś czas temu odkryłem nakładki e-CAD do ZWCAD-a i jestem zadowolony. Znacznie przyspieszają i ułatwiają pracę. Stosunek ceny do jakości jak na razie najlepszy na rynku. Szczerze polecam.
mgr inż. Łukasz Kwiatkowski
5
Od czerwca 2010 prowadzę własne biuro projektowe. Kiedy przyszedł czas na zakup oprogramowania, Wasza nakładka okazała się bezkonkurencyjna, zwłaszcza jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Zakupiłam więc program ZwCad wraz z nakładkami e-cad Stal i Żelbet. Nakładki te niesamowicie ułatwiają i przyśpieszają pracę nad projektami, zwłaszcza w czasach kiedy termin oddania projektu liczy się najbardziej! Jestem bardzo zadowolona z zakupu nakładki i polecam ją wszystkim projektantom!
Barbara Marczak, właściciel firmy, BAJA PROJECT
4
 
Jestem użytkownikiem e-cad Żelbet, e-cad Stal oraz ZwCAD. Program jak i nakładki bardzo przyspieszyły wykonywanie mi pracy. Są proste w obsłudze i w konkurencyjnej cenie do podobnych programów. Rozwój nakładek jest szybki stale rozbudowywane są o nowe moduły, a aktualizacje przesyłane są bezpłatnie. Pomoc techniczna jest na wysokim poziomie, a problemy rozwiązywane są w błyskawicznym tempie. Polecam program oraz nakładki wszystkim znajomym projektantom. Sam, w przyszłości rozwijając swoje biuro, nie raz skorzystam z ich usług.
mgr inż. LP
3
 
Posiadam zarówno nakładkę e-cad Żelbet jak i e-cad Stal. Oba moduły mocno przyśpieszyły mi wykonywanie dokumentacji wykonawczej. Prosta obsługa, przyjazny interfejs, możliwość konfiguracji ustawień to cechy które przemawiają za wyborem tych nakładek. Za niewielką cenę mam wszystkie podstawowe funkcje niezbędne do rysowania konstrukcji stalowych i żelbetowych, a systematyczny rozwój nakładek napawa optymizmem iż w przyszłości mogą one stać się konkurencyjne nawet dla mocno rozbudowanych programów.
mgr inż. Mirosław Machej
2
 
W ramach jednorazowych środków z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej poszukiwałem oprogramowania stabilnego oraz przyspieszającego wykonywanie rysunków a zarazem w przystępnej cenie. Program ZwCad + nakładki e-Cad stal i żelbet okazały się dobrym wyborem. Jeżeli chodzi o stosunek: jakość do ceny uważam, że na rynku jest najlepszym wyborem, a miałem okazję pracować na programach konkurencyjnych firm. Jeden okazał się małostabilny z kolei drugi był zbyt kosztowny. Chciałbym aby państwo jeszcze w niedalekiej przyszłości spróbowali wykonać nakładkę e-Cad drewno, gdzie można byłoby wykonać rysunki 2d więźby dachowej, niezależnie od ustroju dopowiadając pewne parametry geometryczne w celu wykonania wykazu więźby.
Michał Wołyniec
1
 
Bardzo się ucieszyłem gdy otrzymałem od Was nakładkę stalową. Wszystko działa bez zarzutu i stanowi niewątpliwą pomoc przy projektowaniu konstrukcji. Całość (ZwCAD oraz nakładki żelbetowa i stalowa) stanowi świetną i przystępną (cenowo) alternatywę.
mgr inż. Paweł Majchrzak, konstruktor
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD

Rekomendacje, referencje i opinie dla nakładki: e-CAD Żelbet

[otrzymane od części wybranych użytkowników w ilości: 80 sztuk]
80
Nakładki e-cad to milowy skok we wspomaganiu tworzenia rysunków szczegółowych. Aktualnie nie wyobrażam sobie bez nich pracy. Szczególnie godny polecenia jest moduł c-cad żelbet. Narzędzie dość elastyczne i przy odrobinie praktyki oraz wyobraźni można nim szybko narysować praktycznie dowolny szczegół zbrojenia elementów. Poza tym robienie zestawień to już czysta przyjemność. Poleciłem nakładki kilku znajomym konstruktorom... i będę nadal polecał. Nie do przecenienia ze strony twórcy oprogramowania wydaje się także być fakt nieustannego darmowego rozwijania i aktualizowania produktu.
Bartosz Muszyński, właściciel, Pracownia projektowa OpenARCH
79
 
Nakładki e-cad w znacznym stopniu przyspieszają prace projektanta podczas sporządzania rysunków, opisów i zestawień. Umożliwiają sprawnie tworzyć indywidualnego stylu opisywania oraz oznaczania elementów konstrukcyjnych. Za rozsądną cenę otrzymujemy dobre narzędzie do projektowania konstrukcji żelbetowych, stalowych i drewnianych.
Grzegorz Duda, Usługi Budowlane
78
Pracuję na nakładkach e-cad (pełny zestaw) od ponad dwóch lat. Jestem w pełni zadowolony z możliwości jakie oferują. Praca na nich jest intuicyjna, a zaoszczędzony dzięki nim czas bezcenny. Nie bez znaczenia jest fakt ciągłego udoskonalania ich funkcji, a także brania pod uwagę w aktualizacjach spostrzeżeń użytkowników. Polecam nakładki e-cad z czystym sumieniem.
inż. Paweł Garbowski, Projektant konstrukcji, Pracownia Projektowa KONAI
77
 
Używam programów e-cad żelbet i e-cad stal od 2010 roku i cały czas jestem z nich zadowolony. Znacznie usprawniają moją pracę skracając czas tworzenia rysunków. Programy mają wygodny i przejrzysty interfejs ułatwiający znajdowanie poszczególnych funkcji.
mgr inż. Jakub Grzesiak, Konstruktor, Projektowanie Budowlane Jakub Grzesiak
76
Programu E-cad żelbet używamy od kilku miesięcy zarówno w prostych obiektach jak i w skomplikowanych. Program jest napisany bardzo intuicyjnie przez co opanowanie poszczególnych komend nie sprawia problemu. Na szczególną uwagę zasługuje rysowanie płyt. Kilka operacji w pełni wyczerpuje oczekiwania. Program praktycznie w 100% spełnia wymagania przy rysowaniu konstrukcji żelbetowych. Wykaz stali jest bardzo rewelacyjny, do tego kilka prostych komend czynią uniwersalnym cały program.
Mirosław Izdebski, właściciel, USŁUGI PROJEKTOWE Mirosław Izdebski
75
Z nakładek e-cad żelbet i e-cad stal korzystam od kilku lat. Nakładka do żelbetu znacznie poprawia szybkość wykonywania rysunków wykonawczych, zwłaszcza belek jednoprzęsłowych, stóp żelbetowych, przekrojów belek i słupów czy rysunków płyt żelbetowych, wszystko z automatycznie generowanymi zestawieniami stali. Gorąco wszystkim polecam nakładki e-cad - duże ułatwienie pracy projektanta konstrukcji.
Bogumił Kucharek, główny projektant-właściciel, ARKONBUD
74
Używam programu e-cad od około dwóch lat i jestem z niego zadowolony. Istotną cechą jest stabilność programu i możliwość kopiowania bloków do innych plików czego nie można powiedzieć o poprzedniej nakładce której używałem do rysowania zbrojenia i stali. Mogę polecić ten program innym użytkownikom.
mgr inż. Michał Łużyński, główny projektant-właściciel, KrakMost
73
 
Jestem użytkownikiem nakładki e-CAD Stal i Żelbet od 2010 roku. Nakładki obsługuje się w sposób prosty i przyjazny dla projektanta. Polecenia i ikony są intuicyjne oraz łatwe do zapamiętania. Praca z nakładkami e-CAD znacznie przyśpieszyła wykonywanie dokumentacji projektowej. Dodatkową korzyścią jest fakt, że nakładki aktualizowane są okresowo i aktualizacje są bezpłatne. Zachęcam do używania nakładek e-CAD w pracy projektanta.
Ryszard Ździobek, projektant - właściciel, AngPro Ryszard Ździobek
72
 
Korzystamy z nakładki e-cad żelbet. Prostota obsługi, szybkość, dynamiczny rozwój (coraz większa funkcjonalność). No i to, od czego powinienem zacząć - rozsądna, przystępna cena. Te cechy chyba mówią same za siebie. Oby tak dalej.
inż. Kornel Rydzewski, Asystent Projektanta, NAFTOPROJEKT Polska Sp. z o.o.
71
 
Jestem użytkownikiem e-cad Żelbet, e-cad Stal oraz ZwCAD. Program jak i nakładki bardzo przyspieszyły wykonywanie mi pracy. Są proste w obsłudze i w konkurencyjnej cenie do podobnych programów. Rozwój nakładek jest szybki stale rozbudowywane są o nowe moduły, a aktualizacje przesyłane są bezpłatnie. Pomoc techniczna jest na wysokim poziomie, a problemy rozwiązywane są w błyskawicznym tempie. Polecam program oraz nakładki wszystkim znajomym projektantom. Sam, w przyszłości rozwijając swoje biuro, nie raz skorzystam z ich usług.
mgr inż. Leszek Przybysz, konstruktor, "INŻYNIER" Biuro Projektowe
70
 
Zanim zakupiłem Państwa nakładki przeanalizowałem rynek z tego typu produktami .Jeżeli chodzi o stosunek : jakość-cena nakładki wraz z ZwCADem są bezkonkurencyjne. Pracowałem na konkurencyjnych programach (będących również alternatywą dla AutoCADa) ,które okazywały się mało stabilne w porównaniu do Państwa produktu. Szybkość prac projektowych przy użyciu nakładek była widoczna już przy pierwszym projekcie.
M. Wołyniec
69
Z nakładki e-CAD Żelbet korzystam od 2012 roku na platformie ZwCad 2012. Posiadam również kilka innych nakładek. Porównując wszystkie z nich, e-CAD bije konkurencję pod każdym względem. Myślę że oprogramowanie e-CAD spełnia swoje zadania tak samo jak inne programy, które są przy tym o wiele droższe.
inż. Wojciech Nosarzewski, WN-PROJEKT
68
Od prawie dwóch lat użytkuję nakładki e-CAD Stal oraz e-CAD Żelbet. Są to narzędzia w znaczącym stopniu przyspieszające wykonanie dokumentacji projektowej. Swoboda i intuicyjność oprogramowań pozwala szybko wdrożyć się w opcje w nich zawarte i zaoszczędzi czasu każdemu konstruktorowi. Wielkim pozytywem oprócz darmowych aktualizacji jest profesjonalne podejście do klienta, nawet po zakupieniu oprogramowania nie pozostaje bez odpowiedzi żadna wiadomość z prośbą o pomoc lub wyjaśnienie wątpliwości związanych z produktem.
Przemysław Młyńczyk, asystent konstruktora, COMPLEX PROJECT Projekt i Realizacja Inwestycji, www.complexproject.pl
67
 
Nakładki e-CAD w sposób znaczący ułatwiają i usprawnia tworzenie dokumentacji projektowej. Nie zastępuje ona myślącego inżyniera, jednak bardzo przyspiesza rysowanie i tworzenie zestawień. A utworzona dokumentacja jest kompatybilna z różnymi środowiskami CAD.
Radosław Zaborek, właściciel, PBU Radosław Zaborek
66
Poszukiwałem na rynku alternatywy dla drogich programów rysunkowych wspomagających projektowanie w zakresie konstrukcji budowlanych. Zakupiłem e-CAD żelbet i stal współpracujące z ZwCAD-em . Praca na nakładkach e-cadach umożliwia mi tworzenie rzetelnych projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych. Jestem zadowolony z zakupu , polecam programy e-CAD konstruktorom i projektantom poszukującym dobrego oprogramowania.
mgr inż. Dariusz Kiluk, właściciel, Bartiz projekt
65
 
Jestem od ponad dwóch lat użytkownikiem Waszego programu (ZwCAD + nakładka żelbetowa). Poprzednio przez wiele lat używałem podobnego, konkurencyjnego programu (nazwy firmy nie ujawnię). Wasz program w porównaniu z tym którego używałem to jest jak "Mercedes do Trabanta" - poważnie! Rewelacyjne są szablony - uniwersalne, pozwalające błyskawicznie wykonywać skomplikowane rysunki konstrukcyjne. Mamy uniwersalne szablony belek, słupów fundamentów, itd. Żeby narysować wieloprzęsłową belkę o różnych rozpiętościach przęseł wystarczy wygenerować poszczególne przęsła połączyć je w Zw-cad, ręcznie dołożyć zbrojenie nad podporami i błyskawicznie mamy narysowany skomplikowany rysunek! Podobnie z ramami wieloprzęsłowymi, wielokondygnacyjnymi, na tej samej zasadzie generując poszczególne elementy składamy je jak klocki lego!
Bohdan Brodowski - Usługi projektowe - Olsztyn
64
Jesteśmy użytkownikami oprogramowania e-CAD od pół roku. W chwili obecnej najbardziej wykorzystywaną nakładką był, e-CAD Żelbet. Sama w sobie nakładka jest bardzo łatwa w obsłudze, intuicyjna i szybka, zwłaszcza w przypadku rysowania prostych nieskomplikowanych konstrukcji typowych powtarzalnych. Grafika oraz oznaczenia na rysunkach są czytelne i nie stwarzają większych problemów dla osób realizujących prace budowlane. Uważam, że produkt - nakładki e-CAD są godne polecenia.
Wojciech Seredyński, wykształcenie - wyższe w zakresie konstrukcji budowlanych, SKI-PRO
63
 
Zakładając własną działalność zastanawiałem się jak chyba każdy jakie nakładki branżowe wybrać, żeby przyśpieszyć pracę i podnieść poziom wydawanej dokumentacji projektowej. Odkryłem nakładki e-CAD. Nakładki są intuicyjne w użyciu i działają poprawnie, nie sprawiając problemów. Biorąc pod uwagę stosunek jakości/cena stanowią produkt godny uwagi i polecenia.
inż. Paweł Garbowski, projektant konstrukcji
62
 
Używamy nakładek e-CAD w naszej firmie od dwóch lat. Nie wyobrażamy sobie pracy bez nich. Nakładki ogromnie przyśpieszają pracę. Szczególnie cenimy sobie nakładki do rysowania żelbetu. Dodatkowym plusem jest cały czas aktualizacja nakładek i dodatkowe opcje, z których chętnie korzystamy.
Michał Byrdziak, Projektowanie i Nadzór w Budownictwie Michał Byrdziak
61
 
Z programu ZwCAD 2012 oraz nakładek e-CAD Stal i e-CAD Żelbet korzystam od 2012 roku. Do zakupu tego zestawu zachęciła mnie niska cena oraz szerokie możliwości wspomagania w tworzeniu dokumentacji technicznej. W tej cenie powyższy zestaw jest bezkonkurencyjny na rynku polskim. Przy pomocy programów e-CAD rysowanie konstrukcji żelbetowych czy stalowych jest o wiele łatwiejsze i szybsze niż przy użyciu czystego programu typu CAD. Pozwalają one na znaczne zautomatyzowanie wielu powtarzalnych funkcji. Bardzo przydatne są funkcje kreślenia gotowych belek i słupów żelbetowych, schodów czy fundamentów. Niezwykła łatwość rysowania zbrojenia a następnie tworzenie zestawień, przy pomocy kilku kliknięć myszki, to funkcja rewelacyjna. Jeżeli zachodzi potrzeba rysowania nietypowych elementów to zawsze można na bazie dostępnych funkcji narysować element standardowy a następnie w prosty sposób poddać go edycji. Również rysowanie konstrukcji stalowych dzięki programowi e-CAD stało się znacznie przyjemniejsze. Do tej pory stosowałem różnego rodzaju nakładki do rysowania profili stalowych jednak już tworzenie zestawień stali było bardzo pracochłonne i łatwo było o pomyłki. Z zakupu nakładek e-CAD jestem bardzo zadowolony mimo, że kilka funkcji moim zdaniem należałoby poprawić. Mam nadzieję, że twórcy oprogramowania uwzględnią sugestie użytkowników w trakcie dalszego udoskonalania.
inż. Piotr Pawlukiewicz, Projektowanie i Usługi Budowlane
60
 
Program dobrze przyspieszający pracę z rysunkami 2D konstrukcji stalowych i żelbetowych. Sporo funkcji wspomagających rysowanie. Prace nad programem nadal trwają co daje szanse jeszcze lepszego wspomożenia prac projektowych.
Jakub Tomalik, GTK s.c.
59
Nasza firma wykorzystuje nakładki e-CAD Żelbet i e-CAD Stal do sporządzania projektów wykonawczych. Opcje nakładek nie ograniczają się jedynie do podstawowych funkcji umożliwiających sprawne wykonywanie rysunków takich jak rysowanie zbrojenia, profili stalowych, czy wykonywanie zestawień, e-CAD daje możliwości kompleksowego rysowania poszczególnych elementów konstrukcji, np. ścian oporowych, płyt, słupów, belek, schodów żelbetowych a także ław i stóp fundamentowych, co w sposób istotny ogranicza czas wykonania dokumentacji oraz minimalizuje możliwość popełnienia błędu. POLECAM
Krystian Balcerowicz, BalKon Konstrukcje Budowlane
58
Od niedawna jestem w posiadaniu nakładek e-CAD Stal oraz e-CAD Żelbet. Pomimo krótkiego okresu pracy na nich jestem w stanie stwierdzić, że jest to opcja warta polecenia. Nakładki te w znacznym stopniu usprawniają proces wykonywania projektów oraz pomagają zaoszczędzić czas. Jak zawsze największym atutem jest cena, nader konkurencyjna i rabaty (niespodziewane) firmie e-CAD nie są obce. Z pewnością jest to produkt godzien polecenia.
Artur Wudz, Zespół Usług Projektowych Sandomierz
57
Obecnie nie wyobrażam sobie pracy bez nakładek e-CAD. Dzięki nakładkom rysowanie idzie sprawniej i oszczędzam wiele cennego czasu. E-CAD jest prosty i intuicyjny w użytkowaniu.
Krzystof Walczak, Biuro Konstrukcyjne TeknoProjekt
56
Korzystam nakładek e-CAD Żelbet i e-CAD Stal od ponad roku. W wyniku poszukiwań rozwiązań mogących znacząco wpłynąć na zwiększenie wydajności przetestowałem wiele rożnych programów. Główna zaletą programu jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs, a wdrożenie się nie zajmuje wiele czasu co podczas wykonywania zleceń jest bardzo istotne no i oczywiście cena. Pracuje się bardzo wygodnie i dość szybko. Nakładki te znacznie skracają czas wykonywania rysunków. W połączeniu z ZwCADem można zaprojektować praktycznie wszystko. Dodatkowym atutem są aktualizacje oraz szybka odpowiedz na sugestie użytkowników. Idealne rozwiązanie dla małych biur projektowych. Jeden minus brakuje tylko nakładki do drewna i już ideał.
inż. Józef Murzyniak, BUDGRAF Biuro Projektowo-Usługowe
55
Wykorzystanie nakładki e-CAD znacznie uprościło i przyspieszyło prace projektowe. Zaoszczędzony czas dzięki zautomatyzowaniu pewnych czynności pozwala się skupić na innych pracach projektowych. Dokumentacja sporządzona nakładką e-CAD jest bardzo czytelna dla wykonawcy i zgodna z normami do prawidłowego oznaczania, wymiarowania i zestawienia elementów. Nakładka stale się rozwija i poszerza swoje możliwości. Programiści e-CAD na forum czuwają nad prawidłowym jej działaniem i wysłuchują sugestie użytkowników na wprowadzenie kolejnych udogodnień. Chcesz zaoszczędzić czas i sporo pieniędzy polecam zakup nakładki e-CAD Żelbet na platformie ZwCADa.
mgr inż. Dariusz Szemraj, projektant, właściciel firmy, SZEMRAJ-PROJEKT
54
Posiadam nakładki e-CAD Stal i Żelbet na ZwCada. Otwierając własną firmę, wiedziałam doskonale jakie parametry powinny mieć programy, którymi będę się posługiwać w pracy. Najważniejsze atuty e-cadów to: szybkość w działaniu, estetyczne i czytelne wydruki, łatwość w obsłudze i konkurencyjna cena. Mając na uwadze te czynniki, nie mogłam dokonać innego wyboru niż e-CAD.
mgr inż. Małgorzata Majerczyk-Michoń, projektant branży konstrukcyjno-budowlanej, PT PROJECT
53
 
Od prawie roku jestem zadowolonym użytkownikiem programu ZWCAD z nakładką e-CAD Żelbet, szczerze mogę polecić w/w program każdemu inżynierowi niezależnie od branży w jakiej pracuje. Program jest doskonałym narzędziem ułatwiającym oraz przyspieszającym prace projektowe.
Pracownia Projektowa Piotr Szczepański
52
Kupiłem obie nakładki e-CAD Stal oraz e-CAD Żelbet. Muszę przyznać, że w połączeniu z ZwCADem+ jest to najlepsze narzędzie na jakim dotychczas pracowałem. Jest to bardzo profesjonalne rozwiązanie za sensowną cenę. Szczególnie pomocna okazała się nakładka do żelbetu. Umożliwia rysowanie dowolnych układów żelbetowych z pełnym opisem prętów w odpowiedniej skali oraz zestawieniem stali. Znacznie przyspiesza pracę. Zawiera też cały szereg szablonowych rozwiązań np. słupy, belki, ściany, fundamenty, płyty, itd. Obsługa jest intuicyjna i nie wymaga specjalnego szkolenia. Nakładki są przygotowane zgodnie z obowiązującymi normami branżowymi i rysunkowymi. Namawiałbym autorów na stworzenie nakładki do konstrukcji drewnianych, którą kupiłbym od ręki. Taka nakładka uzupełniłaby lukę i stworzyła kompleksowe rozwiązanie dla konstruktorów ułatwiające im codzienną żmudną pracę . Autorzy bardzo pomocni. Zawsze odpowiadają na pytania. Generalnie same pozytywy. Darmowe aktualizacje to w moim poczuciu dbanie o relacje z klientem, który na pewno ten gest docenia. Polecam każdemu konstruktorowi!
Marcin Klinkosz, właściciel - projektant konstruktor, Pracownia Projektowa MK PROJEKT
51
 
Pragnę poinformować iż nakładka e-CAD Żelbet jaką zakupiłem jest bardzo znakomita za niewielką cenę. Program ten umożliwia mi bardzo dokładne i szybkie tworzenie dokumentacji wykonawczych a co za tym idzie skraca o wiele czas tworzenia rysunków szczegółowych. Jestem zadowolony z tego oprogramowania w 100% ponieważ mój produkt w postaci detali konstrukcyjnych jest czytelny i przejrzysty.
inż. Maciej Onisk
50
 
Jestem z zawodu inż. konstruktorem ale też nauczycielem i z zadowoleniem stwierdzam, ze posiadana przeze mnie nakładka e-cad żelbet spełnia wszelkie moje oczekiwania jako inżyniera - pozwalając mi w nieosiągalnie dotąd szybki sposób na generowanie pełnej dokumentacji projektowej. Architekci z którymi współpracuję są zaszokowani szybkością z jaką dostarczam im gotowe wersje rysunków. Lecz także jako nauczyciel potwierdzam bardzo wysoką jakość generowanej w nakładce dokumentacji. Z czystym sumieniem polecam ją profesjonalistom ale też i studentom, dla których nakładka stanowić może doskonałą pomoc w sporządzaniu rysunków projektowych na zaliczenie.
Bartłomiej Marcinkiewicz, inżynier konstruktor i nauczyciel
49
 
Jako nowo otwarta firma długo zastanawiałem się nad wyborem nakładek do ZwCADa. Ostatecznie wybór padł na e-CAD i nie żałuję. Intuicyjna obsługa i szeroki zakres możliwości ułatwia pracę. Szczególnie polecam początkującym!
Rafał Kukla, PROINWEST
48
Z ciekawości zakupiliśmy nakładkę e-cad żelbet do rysowania zbrojenia elementów żelbetowych. Po paru dniach wiedzieliśmy, że to jest to, co nam było potrzebne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej nakładki, bardzo ułatwia i przyspiesza pracę, rysunki wykonane przy jej pomocy wyglądają profesjonalnie no i prostota wykonania wszelkich zestawień stali - godne polecenia. Jesteśmy również pełni podziwu na reakcje zespołu projektującego nakładki na sugestie użytkowników odnośnie wprowadzenia dodatkowych funkcji. Sugerowaliśmy w drugiej połowie lutego pewne udogodnienia przy zestawieniach ilości sztuk zbrojenia i po dwóch tygodniach, w uaktualnieniach przesłanych nam w początkach marca już to było wykonane. Polecamy.
Mirosław Wala, DELTA PROJEKT Pracownia Projektowa
47
 
Wraz z założeniem działalności gospodarczej o profilu projektowym w zakresie konstrukcji budowlanych, zacząłem poszukiwać na rynku programy wspomagające projektowanie konstrukcji budowlanych. Pojawiła się alternatywa dla drogich programów rysunkowych w postaci ZwCAD-a. Zaraz za nią natrafiłem na produkt e-cad żelbet i stal, który w pełni kompatybilny jest z ZwCAD-em. Decydując się na zakup, uzupełniłem tym samym swoje "zaplecze" narzędziowe do tworzenia dokumentacji rysunkowej w wystarczającym stopniu. Praca na nakładkach e-cada umożliwia mi tworzenie rzetelnych projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych.
Biuro Usług Projektowych FILAR
46
 
Program ZWCAD 2011 Professional oraz nakładki e-CAD Podstawowy i e-CAD Żelbet zakupiłem w promocyjnym pakiecie oferowanym przez Firmę e-CAD. Jestem młodym inżynierem od niedawna prowadzącym własną działalność. Od pewnego czasu szukałem na rynku oprogramowania, które spełniałoby moje wymagania. Nie ukrywam, że jednym z kryteriów wyboru była korzystna cena oprogramowania. Jak już zauważyło to wielu innych posiadaczy programów (referencje klientów) nakładki e-CAD cechuje korzystny stosunek jakości do ceny. Obsługa programów jest prosta i intuicyjna, posiadają przyjazny interfejs oraz możliwość dostosowywania do własnych potrzeb. Praca na nakładkach znacznie przyspiesza proces projektowania. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich zalet. Doskonale są one przedstawione i opisane na stronie internetowej Producenta, co zresztą bardzo pomaga w dokonaniu wyboru. Dopełnieniem decyzji o wyborze nakładek e-CAD było to, że są one ciągle bezpłatnie aktualizowane, co naprawdę jest wielkim atutem. Po kilkumiesięcznej pracy na nakładkach e-CAD Podstawowy i e-CAD Żelbet, które świetnie współpracują z ZWCAD-em, mogę śmiało powiedzieć, że dokonałem właściwego wyboru i polecić programy e-CAD konstruktorom i projektantom szukającym dobrego oprogramowania
mgr inż. Maciej Sochacki, ”DOM BUD”
45
 
Jesteśmy użytkownikami programu e-cad żelbet. Program jest prosty, intuicyjny, stale się rozwija a dodatkowym atutem jest jego cena. Przy pomocy nakładki można zautomatyzować i przyspieszyć rysowanie elementów typowych.
Włodzimierz Wójtowicz, Biuro Konstrukcyjne Wójtowicz
44
 
Za tak niewiele można mieć tak wiele. Program przerósł moje oczekiwania, narzędzie to pomimo pomocy w rysunkach konstrukcyjnych również pomaga i przyspiesza pracę w tworzeniu wszelkich rysunków architektoniczno-budowlanych. Czas na zliczanie pręcików, kształtowników i śrubek można wykorzystać bardziej konstruktywnie. Polecam serdecznie. Im później zdecydujesz się na zakup programu tym więcej czasu zmarnujesz :)
mgr inż. Grzegorz Nokielski, Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze
43
Mnogość funkcji przy jednoczesnej intuicyjnej obsłudze w połączeniu z ciągłym rozwojem aplikacji, oferowanym użytkownikom w formie bezpłatnych! aktualizacji sprawiają , że e-CAD Żelbet stanowi bezkonkurencyjną na rynku platformę do efektywnej pracy inżynierskiej w zakresie sporządzania dokumentacji rysunkowej.
mgr inż. Tomasz Pyzia, INFRASTRUKTURA.M Biuro Usług Inżynierskich
42
 
Od kilku miesięcy użytkuję nakładki e-CAD, głównie e-CAD Żelbet i dzięki temu moja praca przy wykonywaniu dokumentacji rys. stała się dużo przyjemniejsza a co najważniejsze – szybsza! I to już po kilku dniach użytkowania. Bardzo pomocne są filmiki na stronie. Program dynamicznie się rozwija a aktualizacje są darmowe. Polecam!
Andrzej Block, INVENTOR Pracownia Projektowa
41
Wdrożenie oprogramowania e-CAD zwiększyła znacząco wydajność naszego biura. Duża zaletą jest ciągła praca nad polepszaniem programu ze strony Producenta.
Marek Winiarski, CONST-PRO Grupa Inżynierska
40
Jestem użytkownikiem Państwa nakładek e-CAD Podstawowy, e-CAD Stal, e-CAD Żelbet od lipca 2011 roku. Działam na rynku projektowym od blisko 29 lat, z czego używam techniki komputerowej do tworzenia dokumentacji projektowej od 1999 roku. W celu wspomagania i przyspieszenia rysowania konstrukcji używałem nakładek pisanych przez moich przyjaciół po "fachu" i nakładek stworzonych osobiście. Byłem dumny z tego i szczęśliwy że mogę rysować sprawnie i szybciej niż inni! Przełom nastąpił w momencie gdy należało zastosować nowe systemy operacyjne w komputerze, nowe programy CAD - owskie. Stare nakładki przestały działać. Podjąłem poszukiwania nakładek CAD, które spełnią moje potrzeby w zakresie jakości i ceny, za ich zakup. To co znalazłem w Państwa ofercie, przeszło moje oczekiwania. Po zapoznaniu się z ofertą natychmiast podjąłem decyzję o zakupie oprogramowania! Oferta Państwa wybiega daleko ponad moje oczekiwania. Praca nad opracowaniem dokumentacji projektowej jest bardzo ułatwiona i intuicyjna. Mozolne rysowanie elementów stalowych, elementów zbrojenia żelbetu, należy do projektanta lub asystenta, ale dzięki Waszym programom jest to "luksusowa" przyjemność! Ponadto stwierdzam że bardzo pomocne są filmy instruktażowe. Mogę stwierdzić że za niewielkie pieniądze oferujecie Państwo rewelacyjne programy do wspomagania pracy projektanta! Dodatkowo aktualizacje oprogramowania są darmowe! Musze stwierdzić że przed datą zakupu programów tkwiłem w 19 - wiecznej rzeczywistości teraz to już 21- a może 22 wiek?
Leszek Turno, Project Studio Leszek Turno
39
Po kilku tygodniach użytkowania programu ZwCAD z nakładkami e-cad żelbet i e-cad stal z całą pewnością można stwierdzić że nakładki są dobre. Jednak ciągłe wzbogacanie programu o nowe funkcje, jak również możliwość wpływu na ich tworzenie, z czasem z pewnością podniosą ich wartość. Kolejnym niewątpliwie dużym atutem jest bardzo przystępna cena (w zasadzie bezkonkurencyjna), jak również praca z mobilnym kluczem sprzętowym oraz bezpłatne aktualizacje. Program godny polecenia!
mgr inż. Karolina Matuszek-Siodmok, mgr inż. Krzysztof Siodmok, 2k pracownia projektowa
38
Nakładka e-CAD jest prosta i intuicyjna w użyciu. Nie odbiega od oprogramowania konkurencji. Poszczególne funkcje programu zostały utworzone w oparciu o potrzeby praktyczne oraz w zgodzie z obowiązującymi zasadami wymiarowania wszelkich elementów konstrukcyjnych - również nie odbiegając od konkurencyjnych pakietów. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać? Dodatkowo w zestawieniu z obsługą techniczną w cenie oraz bezpłatnymi aktualizacjami, pakiet e-CAD okazuje się bezkonkurencyjny.
Dariusz Kończalik, właściciel, DKN PROJEKT
37
Pracowałem z różnymi programami ale dopiero projektowanie konstrukcji przy użyciu nakładek e-CAD Stal i e-CAD Żelbet zdecydowanie ułatwiło i przyspieszyło wykonywanie dokumentacji projektowej. Programy są łatwe w obsłudze, bardzo prosto można komunikować się z programem. Programy są aktualizowane na bieżąco. Chwalę sobie dobry kontakt z firmą e-CAD oraz niezwłoczną pomoc przy rozwiązywania zgłoszonych problemów.
Ryszard Ździobek, projektant - właściciel, AngPro Ryszard Ździobek
36
 
Po przepracowaniu "kilku" godzin z tym programem trzeba przyznać, że przyspieszenie pracy jest znaczne. Najbardziej cenie sobie dialog z autorami i reagowanie na potrzeby i wnioski klientów - no i jak na razie darmowe upgrade oprogramowania - tak trzymać. Dobry kurs i z miesiąca na miesiąc doskonalszy produkt! Życzę dalszych świetnych pomysłów i dynamicznego rozwoju produktów.
Michał Ruszczak, Biuro Inżynierskie Ruszczak, Projekty Nadzory Doradztwo
35
 
Pracuję na Państwa produkcie od niedawna. Program bardzo dobry, przyjemny do pracy, rozwojowy, intuicyjny, jednym słowem warty polecenia.
Sławomir Jaworski, projektant
34
Od dwóch lat jestem użytkownikiem e-CAD. Nakładki rozwijają się bardzo dynamicznie, każda nawet drobna sugestia użytkowników jest brana pod uwagę i na bieżąco wdrażana. Gotowe moduły, w szczególności moduł żelbetowy, w znaczącym stopniu przyspieszają opracowanie rysunków wykonawczych. Wcześniej pracowałem na BestCadzie. Porównując oba programy pod względem użytkowy mogę stwierdzić, że e-CAD jest bardzo ciekawą alternatywą wartą polecenia. Analizując aspekt ceny (10-krotnie taniej niż BestCad + AutoCAD) i możliwości programowych wypada znacznie korzystniej. Polecam go wszystkim konstruktorom, którzy szukają dobrego programu za nieduże pieniądze.
mgr inż. Leszek Przybysz, konstruktor, "INŻYNIER" Biuro Projektowe
33
 
Nakładki e-CAD Stal i e-CAD Żelbet znacznie przyspieszyło prace przy projektach wykonawczych - program jest spójny, wciąż się rozwija i podniósł nam wydajność o przynajmniej kilka %. Wszyscy projektanci są zadowoleni.
Bartłomiej Sarlej,
właściciel biura projektowego "Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych" SARLEJ
32
Jestem obecnie na etapie zaznajamiania się z nakładka e-CAD Żelbet. Wcześniej korzystałem z tandemu Autocad + Bestcad. W porównaniu z nim program działa zdecydowanie szybciej, definicje (prętów, elementów) są zdecydowanie prościej skonstruowane, więcej jest również definicji rysowania gotowych elementów powtarzalnych (schody, słupy, itp.) co zdecydowanie przyspiesza i upraszcza pracę. Nie bez znaczenia jest tempo rozwoju programu i reakcja na prośby użytkowników. Z pewnością program jest wart polecenia.
Tomasz Bujak, asystent projektanta, Draft S.C
31
Nakładka e-cad w znaczącym stopniu przyśpiesza sporządzanie rysunków konstrukcyjnych. Podkreślenia wymaga prostota obsługi przedmiotowej nakładki czyniąc z niej przydatne narządzie za rozsądną cenę.
Łukasz Matwiejczuk, koordynator biura projektowego, IGLOBUD Sp. z o.o.
30
 
Jestem właścicielem małego biura projektowania konstrukcji budowlanych. Użytkownikiem e-cad Żelbet, oraz ZwCAD. Program jak i nakładka bardzo przyspieszyły wykonywanie mi pracy. Są proste w obsłudze i w konkurencyjnej cenie do podobnych programów. Rozwój nakładek jest szybki stale rozbudowywane są o nowe moduły, a aktualizacje przesyłane są bezpłatnie. Pomoc techniczna jest na wysokim poziomie, a problemy rozwiązywane są w błyskawicznym tempie. Polecam program oraz nakładki wszystkim znajomym projektantom.
mgr inż. Damian Bodecki, Usługi Projektowo-Budowlane
29
Od ponad roku jestem użytkownikiem nakładki e-cad żelbet i z całą pewnością mogę zarekomendować ją innym potencjalnym użytkownikom. W połączeniu z zwcadem stanowi doskonałe narzędzie pracy, zwłaszcza dla tych, którzy - jak w moim przypadku - rozpoczynają karierę zawodową. Prosta obsługa praktycznego menu daje naprawdę duże możliwości skrócenia czasu tworzenia projektów. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie niska cena zakupu w porównaniu z innymi programami tego typu. Dlatego jeszcze raz gorąco polecam!
mgr inż. Barbara Stokłosa, asystent projektanta,
Pracownia Projektowo - Badawcza SYSTEM
28
 
Osobiście używam nakładki e-Cad Żelbet od ok 5ciu miesięcy i jestem zadowolony z funkcji jaką wykorzystywałem do tej pory - zbrojenie płyt monolitycznych z automatycznym tworzeniem wykazu stali, również w Excelu. Jakość modułu i stosunek ceny jest bardzo przyzwoity.
mgr inz. Leszek Michalik, asystent projektanta, Kopuła 1
27
 
Korzystam z programu ZWCAD 2010 oraz nakładek e-CAD Żelbet i e-CAD Stal od paru miesięcy. Dotychczas nie miałem styczności z nakładkami przystosowanymi do wykonywania rys. typowo stalowych lub żelbetowych. Nakładki te znacznie skracają czas wykonywania rysunków a obsługa ich jest bardzo intuicyjna i wygodna. Wykonuje głównie proj. związane z żelbetem i funkcje automatycznego zestawiania prętów są dla mnie bardzo przydatne. Takim fajnym drobiazgiem jest możliwość pokazania grubości pręta w widoku co znacznie ułatwia rozplanowanie zbrojenia w elemencie. Jednak główną zaletą tego programu jest cena. Jestem młodym inżynierem zaczynającym swoją własną działalność dlatego cena jest dla mnie ważnym kryterium. Jest to program idealny dla mnie gdyż jest nie drogi w porównaniu z innymi programami tego typu i oferuje identyczną funkcjonalność oraz jakość.
mgr inż. Jakub Grzesiak, Konstruktor, Projektowanie Budowlane Jakub Grzesiak
26
 
Nakładkę branżową (żelbet) firmy E-CAD użytkuje już prawie rok, zdążyłem więc już poznać wszystkie jej zalety i wady. Bez wątpienia jest to ciekawa alternatywa dla innych tego typu produktów dostępnych na polskim rynku. Niepodważalną zaletą nakładek firmy e-cad jest możliwość pracy pod zw-cadem, jakby nie było programem 3 krotnie tańszym od AutoCADa LT. Z mojego punktu widzenia ważne jest również, że program cały czas się rozwija, a nowe funkcje jak choćby moduł siatki czy automatyczne wstawianie gotowych rysunków elementów żelbetowych, pozwalają przyśpieszyć rysowanie i zmniejszyć prawdopodobieństwo popełnienia błędów. Pod tym względem firma e-cad pozytywnie odróżnia się od swojej polskiej konkurencji, która od lat tworzy programy tylko pod AutoCADem LT i jakoś nie kwapi się do ulepszania istniejących produktów, czy choćby poprawienia istniejących błędów np. w module zestawienie stali.
P. Moderski, konstruktor
25
 
W tym roku postanowiłem uaktualnić mojego AutoCada LT-2006 i okazało się, że program ZW-Cad 2010 + nakładki do rysowania stali i żelbetu są od niego znacznie tańsze. Postanowiłem to sprawdzić i po przeanalizowaniu wielu opinii zakupiłem ZW-Cada z Waszymi nakładkami e-cad stal i e-cad żelbet. Jestem bardzo zadowolony z czytelnego interfejsu, podpowiedzi i wyjaśnień (również w postaci krótkich instruktażowych filmów) co znacznie ułatwia i przyspiesza rysowanie. Mam nadzieję, że nakładka e-cad stal (z którą mam więcej do czynienia) będzie równie szybko aktualizowana jak e-cad żelbet. Również praca z mobilnym kluczem sprzętowym jest bardzo dobrym pomysłem.
inż. Tadeusz Piątkowski, projektant, "PROKON" Projektowanie Konstrukcji Budowlanych
24
 
Od ponad miesiąca jestem użytkownikiem nakładek e-CAD Stal i e-CAD Żelbet. To bardzo dobre i stabilnie działające narzędzia do wykonywania rysunków konstrukcji żelbetowych i stalowych. Możliwość parametrycznego definiowania wielu typów konstrukcji przy wielokrotnym rysowaniu podobnych elementów znakomicie przyspiesza pracę. Polecam.
J. Drzewiecki; Pracownia Projektowa
23
Jestem użytkownikiem nakładek e-cad żelbet i e-cad stal od roku. Jestem bardzo zadowolony ze względu na łatwą i intuicyjną obsługę, a także na ciągłe aktualizacje modułów dostępne za darmo. Używanie nakładek znacznie przyspieszyło moją pracę. Posiadają kilka przydatnych funkcji w porównaniu z konkurencyjną nakładką której używałem wcześniej. Polecam
Andrzej Kamecki, PRO-MES Konstrukcje
22
 
Prowadzę biuro projektowe zajmujące się głównie projektami konstrukcji budowlanych. Od stycznia 2010 roku korzystamy z programu ZwCAD oraz nakładki e-cad Żelbet, a obecnie również z nakładki e-cad Stal. Są to programy rozwijające się bardzo szybko i bezkonkurencyjne na rynku, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Nakładka e-cad Stal jest programem mniej zaawansowanym niż nakładka żelbetowa, jednak przy obecnym tempie rozwoju myślę, że to bardzo szybko ulegnie zmianie. Oba programy znacznie przyspieszają i ułatwiają proces wykonywania dokumentacji rysunkowej i doskonale wypełniają lukę rynkową dotyczącą nakładek CAD do projektowania konstrukcyjnego. Autorom należą się gratulacje za dotychczasową pracę i zachęta - nie zwalniać!
mgr inż. Paweł Wojtanek, "KRAAL" PROJEKTY BUDOWLANE
21
Od niedawna zdecydowaliśmy się "przesiąść" z nakładki rcad żelbet i jesteśmy zadowoleni. Państwa program doskonale sobie radzi jako pomoc w tworzeniu rysunków zbrojeniowych. Mam tu głównie na myśli gotowe moduły do tworzenia przekrojów oraz zestawienia stali. Sprawne i łatwe do opanowania rysowanie prętów i ich opis oraz bardzo przystępna cena nakładki są dodatkowym atutem.
inż. Kornel Rydzewski, Asystent Projektanta, NAFTOPROJEKT Polska Sp. z o.o.
20
Jakiś czas temu odkryłem nakładki e-CAD do ZWCAD-a i jestem zadowolony. Znacznie przyspieszają i ułatwiają pracę. Stosunek ceny do jakości jak na razie najlepszy na rynku. Szczerze polecam.
mgr inż. Łukasz Kwiatkowski
19
Od czerwca 2010 prowadzę własne biuro projektowe. Kiedy przyszedł czas na zakup oprogramowania, Wasza nakładka okazała się bezkonkurencyjna, zwłaszcza jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Zakupiłam więc program ZwCad wraz z nakładkami e-cad Stal i Żelbet. Nakładki te niesamowicie ułatwiają i przyśpieszają pracę nad projektami, zwłaszcza w czasach kiedy termin oddania projektu liczy się najbardziej! Jestem bardzo zadowolona z zakupu nakładki i polecam ją wszystkim projektantom!
Barbara Marczak, właściciel firmy, BAJA PROJECT
18
 
Od dwóch lat prowadzę własne biuro projektowe. Kilka miesięcy temu zakupiłem nakładkę e - CAD Żelbet razem z programem ZWCAD. Przed zakupem dokładnie zapoznałem się z funkcjami programu i porównałem jego możliwości z innymi, konkurencyjnymi programami dostępnymi na rynku. O wyborze zadecydowała między innymi cena produktu. W trakcie użytkowania przekonałem się, że Wasza nakładka znacznie ułatwia i przyspiesza pracę, dlatego w najbliższym czasie zamierzam kupić nakładkę e- CAD Stal. Życzę Państwu dalszej owocnej pracy przynoszącej wiele sukcesów, a projektantom polecam korzystanie z Waszych produktów.
Damian Skrzypczak, MDS PROJEKT
17
 
Od kiedy jestem użytkownikiem nakładki e-Cad żelbet moja praca związana ze sporządzaniem rysunków wykonawczych konstrukcji żelbetowych uległa znaczącej poprawie. Polepszyła się wygoda sporządzania rysunków oraz znacząco przyspieszył czas realizacji ich sporządzania - różnica jest bardzo znacząca i bardzo znaczące jest moje zadowolenie z programu - polecam bardzo przy użytkowaniu ciągłym i chyba bardziej przy sporadycznym (gdy mniejsza wprawa).
Jacek Gębski, Biuro Usługowe Invest Center
16
 
Jestem młodym uprawnionym inżynierem budowlanym w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Nakładkę e-CAD Żelbet posiadam od niedawna ale już mogę powiedzieć, że przyczyniła się do usprawnienia mojej pracy tj. sporządzania rysunków konstrukcyjnych, które są najbardziej pracochłonnym etapem w sferze kompleksowego projektowania. Bogata pomoc w obsłudze programu a w szczególności filmiki instruktażowe, pomogły mi w niedługim czasie opanować program. Darmowe uaktualnienia programu też są jego wielkim atutem, pomijając już jego cenę bardzo zachęcająca do kupna.
inż. Grzegorz Wojaczek, Projektowanie i nadzór w budownictwie
15
 
Jestem właścicielem małego biura projektowania konstrukcji budowlanych. Niedawno zakupiłem e-CAD Żelbet za pośrednictwem strony internetowej www.e-cad.pl. Zamówienie zrealizowano natychmiast i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Co do samej nakładki e-CAD Żelbet, to doskonale współpracuje z ZwCADem. Do przesyłki dołączono jasną instrukcję instalacji. Rozwiązanie z kluczem sprzętowym jest według mnie bardzo wygodne. Pozwala instalować program na komputerze stacjonarnym i przenośnym pracownika, bez konieczności wykupywania dodatkowej licencji. Uważam, że jest to nakładka warta swojej ceny a w połączeniu z ceną programu ZwCAD jest właściwie bezkonkurencyjna na polskim rynku. Jak tylko wdrożę e-CAD Żelbet to zakupie licencje na e-CAD Stal. Wybierając e-CAD Żelbet oczekiwałem prostej i skutecznej nakładki przyspieszającej rysowanie i projektowanie konstrukcji żelbetowych. Istotny był dla mnie krótki czas wdrożenia a co za tym idzie szybka amortyzacja tego (i tak nie drogiego) zakupu. Moje oczekiwani zostały spełnione wiec z czystym sumieniem mogę ten zestaw (ZwCAD + E-CAD ŻELBET) polecić. Program jest intuicyjny i pozwala na efektywną pracę nawet niewprawionym kreślarzom. Zachęcam do zakupu i zapewniam, że będą państwo zadowoleni.
Łukasz Majchrzak, właściciel firmy, MCH konstrukcje
14
Korzystam z nakładki e-cad Żelbet prawie od roku. Bardzo ułatwiła oraz przyspieszyła ona prace w biurze. Program godny polecenia nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Cieszy również niska cena.
Kamil Winiarski, CONST-PRO Grupa Inżynierska
13
 
Jestem użytkownikiem e-cad Żelbet, e-cad Stal oraz ZwCAD. Program jak i nakładki bardzo przyspieszyły wykonywanie mi pracy. Są proste w obsłudze i w konkurencyjnej cenie do podobnych programów. Rozwój nakładek jest szybki stale rozbudowywane są o nowe moduły, a aktualizacje przesyłane są bezpłatnie. Pomoc techniczna jest na wysokim poziomie, a problemy rozwiązywane są w błyskawicznym tempie. Polecam program oraz nakładki wszystkim znajomym projektantom. Sam, w przyszłości rozwijając swoje biuro, nie raz skorzystam z ich usług.
mgr inż. LP
12
Jestem użytkownikiem nakładki e-CAD żelbet. Nakładka jest prosta i intuicyjna w obsłudze, przyspiesza opracowanie rysunków. Pod względem kosztów zakupu jest bardzo konkurencyjnym programem w stosunku do Autocada. Dużym plusem są darmowe upgrady , dochodzą nowe opcje , program cały czas się rozwija . Polecam zakup zarówno ZWCADA jak i nakładek do rysowania.
Ewa Pauli, projektant, PROINWES
11
 
Moduł e-cad żelbet wraz z programem ZWCAD zakupiłem w grudniu 2009r. Przed zakupem na stronie internetowej zapoznawałem się z funkcjami programu i oglądałem przykładowe filmy instruktażowe. Pod uwagę brałem także inne programy. Decyzję o jego zakupie podjąłem z uwagi na przystępną cenę zarówno nakładki e-cad żelbet jaki i programu ZWCAD. Moim zdaniem, nie ma bardziej konkurencyjnego programu pod względem kosztów zakupu. Po ośmiu miesiącach użytkowania bezpłatnie otrzymywałem wszystkie aktualizacje nakładki e-cad. Nakładka wyróżnia się tym, iż posiada makra, za pomocą których w szybki i prosty sposób można wygenerować elementy żelbetowe takie jak np. stopy, ławy, schody. Takiego programu właśnie szukałem. Mam nadzieje, że twórcy programu dalej będą program rozwijać i opracują kolejne moduły elementów żelbetowych w szczególności do belek żelbetowych. Elementy te najczęściej rysuję. Obsługa programu jest prosta i intuicyjna oraz bardzo przyspiesza opracowywanie rysunków. Z pewnością można ją polecić innym projektantom.
Jacek Senftleben, konstruktor
10
 
Nakładka e-cad żelbet jest naprawdę coraz doskonalsza, a przede wszystkim użyteczna i spełniająca swoje zadanie. Z miesiąca na miesiąc a nawet z tygodnia na tydzień przybywają dodatkowe narzędzia przyśpieszające wykonywanie dokumentacji projektowej – tempo rozwoju aplikacji jest naprawdę imponujące. Doskonale działała procedura do tworzenia zestawień stali zbrojeniowej – może występować ciągłość numeracji albo mogą występować różne pręty o identycznych numerach a program i tak prawidłowo zestawi ich masy. Na koniec należałoby jeszcze wspomnieć o otwartości autorów nakładki na wszelkie sugestie dotyczące rozwoju programu oraz usprawnień w jego działaniu - powstały moduły do generacji schodów o które tak bardzo prosiłem.
Krzysztof Gąsiorek
9
Posiadam nakładkę e-cad żelbet z zwcadem. Decyzję o zakupie uważam za strzał w "10". Program jest inżyniersko intuicyjny i w połączeniu z zwcadem sprawił że produkty autocada z innymi drogimi nakładkami to przeżytek. Nie będę opisywał zalet bo to można poczytać w innych rekomendacjach, powiem tylko że na prawdę warto. A co najważniejsze programują go ludzie z profesjonalnym podejściem do tematu, nie nastawieni na zbieranie "kasy" za wszelką cenę. Mogę to potwierdzić bo sam się o tym przekonałem gdyz potrzebowałem do mojego biura, pewnej mało użytkowej funkcji na e-cadzie i funkcja ta została zaimplementowana w bardzo krótkim czasie. Program jest cały czas ulepszany i dodawane są bezpłatne funkcje i aktualizacje. Uważam że należy wspierać takie uczciwe firmy dlatego w miarę możliwości i rozwoju mojego biura będę dokupywał następne stanowiska e-cada oraz rekomenduję go moim znajomym.
Bartłomiej Zdziech, Biuro Projektowe Grupa-BB
8
 
Jestem użytkownikiem nakładki e-CAD żelbet. Nakładka jest prosta w obsłudze a przy tym bardzo funkcjonalna. Znacznie upraszcza i skraca czas tworzenia zwłaszcza projektów wykonawczych. W mojej ocenie stosunek jakości i możliwości do ceny w chwili obecnej zdecydowanie najlepszy na rynku. Bardzo istotną zaletą jest też bezpłatny upgrade o nowe moduły, których stale przybywa.
Jakub Łaskawiec, Pracownia Projektowa A3 s.c.
7
 
Posiadam zarówno nakładkę e-cad Żelbet jak i e-cad Stal. Oba moduły mocno przyśpieszyły mi wykonywanie dokumentacji wykonawczej. Prosta obsługa, przyjazny interfejs, możliwość konfiguracji ustawień to cechy które przemawiają za wyborem tych nakładek. Za niewielką cenę mam wszystkie podstawowe funkcje niezbędne do rysowania konstrukcji stalowych i żelbetowych, a systematyczny rozwój nakładek napawa optymizmem iż w przyszłości mogą one stać się konkurencyjne nawet dla mocno rozbudowanych programów.
mgr inż. Mirosław Machej
6
 
W ramach jednorazowych środków z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej poszukiwałem oprogramowania stabilnego oraz przyspieszającego wykonywanie rysunków a zarazem w przystępnej cenie. Program ZwCad + nakładki e-Cad stal i żelbet okazały się dobrym wyborem. Jeżeli chodzi o stosunek: jakość do ceny uważam, że na rynku jest najlepszym wyborem, a miałem okazję pracować na programach konkurencyjnych firm. Jeden okazał się małostabilny z kolei drugi był zbyt kosztowny. Chciałbym aby państwo jeszcze w niedalekiej przyszłości spróbowali wykonać nakładkę e-Cad drewno, gdzie można byłoby wykonać rysunki 2d więźby dachowej, niezależnie od ustroju dopowiadając pewne parametry geometryczne w celu wykonania wykazu więźby.
Michał Wołyniec
5
Nakładka e-cad Żelbet w połączeniu z programem ZWCAD dzięki przystępnej cenie oraz szerokiej funkcjonalności jest bardzo dobrą alternatywą dla programów firmy Autodesk. Autorzy wciąż poszerzają możliwości programu i przypuszczam, że jeszcze nie raz nas zaskoczą swoimi pomysłami.
mgr inż. Przemysław Szymański, konstruktor, B.P. METAL PROJEKT
4
 
Jestem studentem wydziału Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej. Niedawno podpatrzyłem u znajomego projektanta jak korzystał z nakładki Państwa autorstwa: e-CAD Żelbet. Moje wrażenie? W skrócie: rewelacja! Znacznie przyspieszony proces wyciągania i opisywania stali, a do tego mnóstwo innych przydatnych funkcji. Pomyślałem sobie więc, że nakładka tego rodzaju bardzo mi się przyda w przyszłości ze względu na moje zainteresowania, tj. konstrukcje żelbetowe oraz zespolone.
Michał Kasperkiewicz, student
3
 
Jestem bardzo zadowolony z waszego produktu jakim jest nakładka żelbetowa na ZwCada. Od dawna poszukiwałem czegoś takiego i będącego w konkurencyjnej cenie. Dzięki intuicyjnej obsłudze znacznie przyspieszyła wykonywanie rysunków. Życzę Wam dalszej owocnej pracy oraz stworzenie innych bardzo dobrych nakładek.
mgr inż. Paweł Majchrzak, konstruktor
2
 
Państwa nakładka to świetny pomysł. Ja już od dawna śledziłem czy ktoś stworzy coś podobnego pod ZwCada. Mi osobiście pracuje się na niej dobrze bo jest intuicyjna w obsłudze. Sporo mi ona pomaga w pracy w porównaniu do rzeźbienia wszystkiego na piechotę.
Krystian Bojaryn
1
 
Jestem użytkownikiem nakładki od początku powstania. Nakładka jest prosta w użytkowaniu. W porównaniu z konkurencyjnymi nakładkami i programami do żelbetu prezentuje się niezbędnymi, praktycznymi w kreśleniu opcjami o rozbudowanych możliwościach, a ceną przebija konkurencję. Dużym plusem są darmowe upgrade oraz sukcesywnie dodawane nowe opcje, niezbędne do kreślenia konstrukcji żelbetowych, zgodnie z życzeniami klientów. Widać spójność i zgodność z zasadami wynikającymi z EUROKODU2 oraz PN02. Wygenerowane rysunki szczegółów są estetyczne graficznie. Metodologia opisów prętów jest jasna i logiczna, opisy są w pełni uporządkowane, co w szczególności widać w tabelach zestawieniowych generowanych bezpośrednio do rysunku jak i Excela. Gratuluję Twórcom pomysłu i czekamy na inne dodatki.
Marcin Sikora, konstruktor PP-U "MS-BUD"
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD
Firma programistyczna e-CAD tworzy nakładki, oprogramowanie branżowe, aplikacje, narzędzia i programy na różne platformy CAD
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD © www.e-cad.pl 2008-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Pracujemy na legalnym oprogramowaniu.
Wszystkie zamieszczone na tej stronie nazwy produktów i firm oraz logo są własnością poszczególnych dysponentów.
Przedstawiona Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi ona Oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Właściwa Oferta to Faktura pro-forma / Zamówienie.
Użytkownik nabywa i korzysta z oprogramowania e-CAD® wyłącznie na własną odpowiedzialność. Producent oprogramowania e-CAD® nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Zakup lub/i nabycie oprogramowania e-CAD® lub/i korzystanie z niego, jest równoznaczne z akceptacją Umowy Licencyjnej.
RODO - Polityka Prywatności.
Ta strona internetowa używa plików cookies i korzysta z Google Analytics® oraz Microsoft Clarity® w celu tworzenia statystyk.
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD