Witaj na firmowej stronie internetowej Producenta nakładek e-CAD
Witaj w e-CAD®. Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, pomocne informacje o produktach e-CAD® i programach CAD oraz inne kluczowe szczegóły.

Co zrobić, jeżeli w konkretnym lub/i istniejącym już rysunku DWG nakładka wyświetla komunikat błędu?

Pomoc e-CAD®


Jeżeli w istniejącym już rysunku DWG wykonanym jakiś czas temu lub w bieżąco tworzonym projekcie, nakładka będzie wyświetlała niespodziewane komunikaty błędów, należy:

1.
Otworzyć czysty plik DWG i w nim sprawdzić / wykonać te same czynności lub narysować taki sam element, który generuje problem w poprzednim pliku.

2.
Jeżeli błąd w pustym pliku DWG nie wystąpi to problemu należy doszukiwać się w samej zawartości / strukturze poprzedniego pliku z rysunkiem.

Wraz z ciągłym rozwojem nakładek e-CAD czasami ulepszamy np. bloki opisowe, poszerzając je o kolejne atrybuty. O wszystkich zmianach w nowych wersjach nakładek e-CAD informujemy na bieżąco w dziale Aktualności.
Również w samych plikach DWG zawarte są pewne dane zapisywane przez sam program CAD. Czasami to właśnie niezgodność tych danych również może powodować problemy.

3.
Jeżeli problem w pustym pliku DWG będzie występował nadal, prosimy o zgłoszenie go do nas, wraz z dokładnym opisem jakie czynności po kolei wykonujecie żeby błąd ten wystąpił.
Stosunkowo tanie nakładki do rysowania konstrukcji żelbetowych, stalowych, drewnianych w środowisku programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD

Instalacja / Uruchamianie / Aktualizacja:

e-CAD® (wszystkie moduły):

e-CAD® Żelbet:

e-CAD® Połączenia:


FAQ: 158
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD
Firma programistyczna e-CAD tworzy nakładki, oprogramowanie branżowe, aplikacje, narzędzia i programy na różne platformy CAD
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD © www.e-cad.pl 2008-2026. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Pracujemy na legalnym oprogramowaniu.
Wszystkie zamieszczone na tej stronie nazwy produktów i firm oraz logo są własnością poszczególnych dysponentów.
Przedstawiona Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi ona Oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Właściwa Oferta to Faktura pro-forma / Zamówienie.
Użytkownik nabywa i korzysta z oprogramowania e-CAD® wyłącznie na własną odpowiedzialność. Producent oprogramowania e-CAD® nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Zakup lub/i nabycie oprogramowania e-CAD® lub/i korzystanie z niego, jest równoznaczne z akceptacją Umowy Licencyjnej.
RODO — Polityka Prywatności.
Ta strona używa plików cookies i korzysta z Google Analytics® oraz Microsoft Clarity® w celu tworzenia statystyk.
Budowlane nakładki branżowe e-CAD Żelbet, Stal, Drewno, Podstawowy, Siatki, Śruby, Pręty Kodowane, Dynamiczne Zbrojenie dla programów AutoCAD, BricsCAD, GstarCAD, ZWCAD